Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem hisz nekem senki,...

Miért nem hisz nekem senki, amikor utólag kiderül (általában) hogy mégis igazam van?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta jön egy megérzés, egy sugallat, egy látomás, egy intuíció és azt közlöm az emberekkel, de ebből csak 1-2% fogadja el, a többit nem érdekli, megy a saját feje után! Aztán eltelik egy kis idő, vagy egy-két év, és rájönnek hogy mégis igazam volt! Ilyenkor mindig sajnálkozok, hogy "Na ugye megmondtam!" Keserédes érzés ez, mert a "megnemértettség" az ember egész életét végigkíséri! Ugyanakkor vigasztalja a tudat hogy bejöttek a megérzései, sugallatai, látomásai, intuíciói.


Sokszor próbáltak már emiatt hülyének nézni, cikizni, megszégyeníteni csak azért, mert nem hittek abban amit mondok!


Rám igazak a sorok, hogy:


"Kevesen hitték, de mégis nekem lett igazam!"

"Döntsd el végre öcsi azt, hogy velem vagy ellenem!"


Miért ilyen elutasítóak, közönyösek, cinikusak az emberek?



jan. 24. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a Kasszandra jelenség.
jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet, de én ennek a mondatnak pont az ellenkezője vagyok.


[link]

jan. 24. 12:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyanis én erősen meg vagyok győződve dolgokról, ha valaki ezt elismeri attól csak erősebbnek érzem magam. Ha valaki nem hisz abban amit mondok, attól még erőteljesen képviselem.
jan. 24. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Az emberek nem szeretik az igazságot hallani. Egy burkot alakítanak ki maguk körül , és úgy érzik te ebbe bele jutsz és emiatt elutasítanak.

Ugyanakkor van az is ha nem kellemes stílusban adod elő akkor sokaknak ellenségesnek tűnhetsz.

Mindenki önigazolást keres az életben, hogy jól csinálja e, szeretjük ha dicsérnek minket. Te is ilyen vagy.

A megérzéseidhez találd meg a megfelelő kommunikációs stîlust, és akkor jobban hallgatni fognak rád .

jan. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!