Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mindig ebben a pontban nézek...

Mindig ebben a pontban nézek az órára, csak véletlen lenne?

Figyelt kérdés
Mindig 9:11, 19:11, 21:11-kor nézek az órára, egy 16 perces videót ma egyszer állítottam meg véletlenül és 9:11-nél járt a videó. Pár hónapja egy 9/11 támadás utáni első videó amit kedveltem véletlenül pont 9:11 hosszú volt. Babonás vagyok csak?

jan. 27. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Milliószor leírtuk már.


[link]

jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok ennyire angolul, pár mondatban a lényeget lefordítod nekem?
jan. 27. 19:29
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

"Nem tudok ennyire angolul"


Vajon miért nem lepődöm meg?


Te is rá tudsz kattintani olyan nyelvre, amit értesz is...

jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A modor mutatja mit érsz..
jan. 27. 19:36
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
A megerősítő torzítás az a tendencia, hogy információkat keresünk, értelmezünk, előnyben részesítünk és felidézünk oly módon, hogy az megerősítse vagy alátámassza a korábbi meggyőződést. Az emberek akkor mutatják ezt az elfogultságot, amikor olyan információkat választanak ki, amelyek alátámasztják nézeteiket, figyelmen kívül hagyva az ellentétes információkat, vagy ha a kétértelmű bizonyítékokat meglévő attitűdjük alátámasztásaként értelmezik. A hatás a kívánt eredmények, érzelmi töltetű problémák és mélyen megrögzött hiedelmek esetén a legerősebb. A megerősítő torzítás a legtöbb ember számára kikerülhetetlen, de kezelni tudják például a kritikus gondolkodási készségek oktatásával és képzésével.
jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én egy új válaszoló vagyok ennél a kérdésnél(5-ös), köszi 1-es a linket, nekem is érdekes volt.
jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez megerősítés torzítás?
jan. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most megfogsz lepődni, de én is mindig ekkor nézek rá az órámra mostanában (9:11).
jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Pár hónapja egy 9/11 támadás utáni első videó amit kedveltem véletlenül pont 9:11 hosszú volt"


Ez így nem jó, 9 hóapja a 11. videónak kellett volna lennie, akkor számít.

jan. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem amit mondani akar, de tény és való hogy 10-ből legalább 8x ha az órára nézek, biztosan 9/19/21:11 van. Nem akarom ezt, semmi szándékosság nincsen benne.
jan. 28. 00:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!