Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elhiszed ezt? (különös hívások)

Elhiszed ezt? (különös hívások)

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 24. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A technika ördöge.
2010. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Én meg azt hittem, hogy a moszad zaklat! Így már mindent értek. Inkább a szellemek keressenek, mint ezek a g..ik.
2010. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Én elhiszem.. Amikor mentünk mamám temetésére, apum telóját kikapcsolva hagyta a kocsiban. Mikor meg visszaültünk a kocsiba, csengett a telefon... De csak egyet.
2010. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Komolyan? Valahogy én nem tudom elhinni az ilyenekt...
2010. okt. 24. 20:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem nagyon.....de talán vmi hasonló lehet, mint az EVP/ fehér zaj.......
2010. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A 43% vajon hogy jött ki? Mindenki szól neki? Nekem is volt ilyen hívásom, aztán kiderült hogy táskából véletlenül tárcsázott, mert nem volt bill. záron.
2010. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ez komolyan így volt. Ha nekem mesélték volna tuti mondtam volna, h nem volt kikapcsolva, vagy vmi magyarázatot dobtam volna rá. Am én sem nagyon hiszek az ilyesmiben. Mert ugye az élőtől kell félni nem a holtaktól. :)
2010. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Több,mint 6milliárd ember van,több billiónyi elektronikus jel meg minden ilyen sugárzás terjeng a földön,tömegáruról van szó lehet hibás,bőven belefér,ennyi.Egyszerű matematika,kicsi a valószínűsége de megtörténhet.
2010. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Brit tudósok... Sokszor elgondolkodtam már rajta, hogy jelentkeznem kellene brit tudósnak. Biztos jó fizetésük lehet annak ellenére, hogy hülyébbnél hülyébb elméletekkel állnak elő állandóan (szerintem menne nekem is).
2010. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

most valahogy nincs időm elmagyarázni a kb 100 dolgot ami előidézheti ezt :D

de azt garantálom, hogy szellemek senkit sem fognak felhívni. de majd bekapcsolva hagyom estére a faxot, hátha valaki üzenni akar nekem a túlvilágról XD

2010. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!