Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiüzni a negativ...

Hogyan lehet kiüzni a negativ dolgokat, vagy az átkot a lakásból?

Figyelt kérdés
Ugy érzem, hogy átok szállt ránk.
márc. 8. 11:01
 1/7 Grimfox ***** válasza:
78%

Az átok valamihez, vagy valakihez van kötve, kiűzni nem lehet. Ha tudod, kihez, vagy mihez van kötve, arról le lehet szedni. A negatív dolgokat egyszerűbb, ott segít egy tisztító szertartás is. Azonban, ha a negatív dolgok forrása valaki, aki ott lakik, akkor rövid úton újra fel fogja halmozni. Ha több személyről van szó, akkor még gyorsabban. Ebben az esetben az érintett embereknek változtatniuk kell magukon, az életükön, hogy ne legyenek a negativitás forrásai.

A legvalószínűbb, hogy a lakásban lakó(k)tól származik a negativitás. Magától nem sűrűn halmozódik fel, az átkok meg még ennél is ritkábbak.

márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha csak most kezdted el érezni, akkor elképzelhető, hogy nem a lakáshoz kapcsolódik, hanem egy tárgyhoz. Velünk pár hónapja történt ilyen. Jó pár paranormális esemény történt, és kiderült, hogy egy használt könyvhöz kapcsolódott. Miután kidobtuk, az események megszűntek. Esetleg gondolkozzatok el, került-e hozzátok az utóbbi időben valamilyen használt tárgy. Örökségből, régiségboltból, antikváriumból, vatera vinted stb. Próbáljátok ki, hogy eltávolítjátok.


Persze lehet, hogy más oka van és vki megátkozott titeket, ebben az esetben ennyi nyilván nem elég.

(Aki nem hisz ezekben, az ne válaszoljon, tudom amit tudok, nem vagyok kíváncsi ostobaságokra.)

márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem hiszel benne többé.
márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
59%

Mondok egy példát. Fantazmagóriás embert elhagyta a nője, ezért ő úgy gondolta, szerelmi kötést fog csináltatni, hogy az "kénytelen legyen" visszamenni hozzá.

- Fizetett az egyik szélhámos spiritisztának, de semmi.

- Fizetett a másik szélhámos spiritisztának, de semmi.

- Fizetett a harmadik szélhámos spiritisztának, nő váratlanul visszament.

Emberünk ebből nem azt vonta le, hogy a nő bizonyára csak érdekből ment vissza (anyagi, lakhatási, vagy akár érzelmi hiánypótszer okán) és "spirituális behatás" nélkül is pont ugyanígy történt volna.

Nem, az ok ennél "prózaibb": szerinte a 3. számú szélhámos végre jól végezte a munkáját.

Persze, bolond ember ezt így be is vette.

márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

14:50


Az biztos, hogy el lettünk átkozva.Viszont nekem fogalmam sincs, hogy ki vagy egyáltalán miért?!

Sajnos nem nagyon hiszek ilyesmiben, de fura helyzet.



Köszönöm a válaszokat.

márc. 11. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Én például ki szoktam takarítani a lakást, az neked sem ártana. Mindjárt nem lesz ott semmiféle átok.
márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2

„(Aki nem hisz ezekben, az ne válaszoljon, tudom amit tudok, nem vagyok kíváncsi ostobaságokra.)”

Nem veszed észre, hogy te magad írsz ostobaságokat, így saját magadra se legyél kíváncsi. Ilyen eszetlen baromságokban már az óvodások, sőt a kutyák, macskák, tehenek verebek, feketerigók, stb. sem hisznek. Az értelmi színvonalod még egy madárijesztőjét sem éri el.

márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!