Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A hollywoodi színészek,...

A hollywoodi színészek, világhírű énekesek stb mind sátánisták?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban hallani erről, ráadásul nagyon sok világsztár sátánista szimbólumokat is hord öltözetén.


Például egyik világhírű bokszoló vallomása:


[link]


márc. 16. 08:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%

"De miért nem tudod ezeket elhinni? Miért olyan hihetetlenek ezek?"


Ugyanazért, amiért át lett téve a kérdés tudományokból ezóba. Hülyeség, értelmetlen, konteó, alumíniumsapka.


Az egész érvelésed abból áll, hogy mivel léteznek szekták, ezért SZÓ SZERINT MINDENKI szektatag. Természetesen csak a híres emberek. Senki más, csak a híres emberek. De közülük szó szerint mindenki.


Hallod te magadat, hogy mennyire ostoba kijelentés ez?

márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

“ Az egész érvelésed abból áll, hogy mivel léteznek szekták, ezért SZÓ SZERINT MINDENKI szektatag. Természetesen csak a híres emberek. Senki más, csak a híres emberek. De közülük szó szerint mindenki.”


Ilyen sehol nem volt leírva, te találtad ki.

Sehol nem írtam, hogy a nem híres emberek nem lehetnek szekták tagjai. Pont azt írtam, hogy a szekták létezése bizonyított és átlag emberek is lehetnek tagjai. Ugyanakkor nem tudom, hogy híres és befolyásos emberek miért ne lehetnének tagjai, amire ugye te célzol a mondókáddal. Szerintem itt te vagy tévedésben, bárki, igen bárki lehet szektatag. Nincs kivétel. Ezért semmivel sem hihetetlenebb az, hogy Bieber, Gomez vagy Tom Hanks szektatag mint az, hogy Gábor a gyártósorrol szektatag.

Max a multimilliómosok külön szektákba szerveződnek, a gyártósorosok meg megint más szektába.

márc. 16. 14:55
 13/32 anonim ***** válasza:
0%

#12 Nem az a baj, hogy nem tudod elolvasni és értelmezni, amit írtam, hanem azt, hogy még azt sem tudod, hogy te magad mit írtál.


Idézlek: "A hollywoodi színészek, világhírű énekesek stb mind sátánisták?"


A hangsúly a "mind" szón van. Vannak szekták? Igen. Hétköznapi ember lehet szektatag? Igen, példa is van rá. Híres ember lehet szektatag? Igen, példa is van rá. Eddig nagyszerű minden.


A probléma az, hogy a legeslegelső pillanatban, a legeslegelső mondatoddal tettél egy ilyen kijelentést, hogy az ÖSSZES híres ember az. Innentől igazából már mindennel csak magad alatt vágtad a fát és oda lyukadtunk ki, hogy totális zagyvasággá és komolyan vehetetlen nevetséggé vált az egész feltevésed. Aztán mikor szóvá teszik neked, hogy ez így mekkora hülyeség, akkor visszább veszel, finomhangolod az érveidet és úgy teszel, mintha te is arról beszélnél, amiről mi, pedig ez egyáltalán nem igaz, csak ezzel akarsz némi térfelet nyerni a vitában. Elég gyakori taktika ez a cinikus, elvakult vitapartnerek részéről, csak azzal legyél tisztában, hogy mivel gyakori, ezért tökéletesen ismerjük és átlátunk rajta.

márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

13


Oké. Tehát fennakadtál a mind szócskán. Rendben, beismerem, talán nem kellett volna használom mivel fizikailag lehetetlen, hogy szinte mindenki benne legyen.

Inkább úgy akartam fogalmazni, hogy a legfelsőbb körökben mozgók körében a tagság lehet a beugró, a siker és promózás, felkapottság záloga, tehát a tagság és sikeresség szoros kapcsolatát fejezvén ki.

márc. 16. 15:37
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát fennakadtál a mind szócskán"


Végülis csak feje tetejére állítja az egész témát és gyökerestől megváltoztatja az egész jelentését. Hát ja, én hülye, hogy szóvá mertem tenni. Nyilván az én hibám.


Mint írtam az előzőben: innentől már csak magad alatt vágod a fát. Nem számít, hogy most már hogyan módosítod, mert ismerjük a valódi véleményedet és tudjuk hogy milyen hülyeségek kavarognak a fejedben. Hiába finomítod a megfogalmazást, a valódi gondolataid nem változnak. A konteókhoz pedig nem asszisztálunk.

márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Jay z nem véletlenül dollármilliárdos miközben a fekete gettóból jött és úgy néz ki mint egy orángután
márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Ezt a sztorit Ryan Garciaval érdemes meghallgatni.


[link]


Őt is be akarták avatni a gyermekáldozatos szertartásokba de ő nem kér belőlük és ellenszegült nekik.

Felesküdött, hogy mindenkit leleplez aki benne van.

Elvitték őt a Bohemian Grove-be, lekötözték és gyermekáldozatos videókat nézettek vele.

Ezért van most ennyire kialadva.

márc. 16. 17:26
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

#17 Tényleg érdemes volt meghallgatni. Az ember nem is gondolná, hogy ennyi "f*ck"-ot lehet beletenni egy szövegbe. Még magyarként is egy kuriózum volt, pedig itt aztán sokaknak minden második szava káromkodás. :D

Egyébként nem kell különösebben okosnak lenni hozzá, hogy tiszta legyen, ezt maga Ryan sem gondolta komolyan. És szerintem rajtad kívül ez mindenkinek lejön. :)

márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

18


“ Egyébként nem kell különösebben okosnak lenni hozzá, hogy tiszta legyen, ezt maga Ryan sem gondolta komolyan. ”


Wow. Rendkívül gyors konklúzió és természetesen nagyon meggyőző az érv amit hoztál. :)

márc. 16. 18:03
 20/32 anonim ***** válasza:
28%

#19 Miért, a te érveid hol vannak? Szó szerint egyetlen videót tolsz az orrunk alá, ahol egyetlen egy ember beszél. Ezt linkelted a kérdésben, ezt linkeled a válaszokban is, ez az egyetlen egy forrásod/érved van és erre az egyetlen videóra akarod ráépíteni azt az elméletet, hogy a celebek sátánista szektatagok. Ráadásul egy nagyképű szenzációhajhász gyerekről van szó, akinek még a nevét sem hiszem el, nemhogy ilyen állításait.


#18-nak az égvilágon semmit nem kell bizonyítania, mert te vagy az, aki először hülyeséget állított. A bizonyítás felelőssége mindig azon van, aki a hülye állítást teszi, nem pedig azon, aki szóvá teszi, hogy a hülye állítás hülye. Majd ha te mutatsz bármi épkézláb bizonyítékot vagy érvet, akkor járhat a szád. Amíg ez nem történik meg, addig maradj csöndben.

márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!