Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki màr kb két éve nagyon tetszik. Még sosem talàlkoztam vele élőben. Nincs rajt semmi különleges, de nekem nagyon tetszik a fotókon, videókon. Sokat gondolok rà. Olyan, mintha még így is közel érezném magam hozzà. Sajnos ő egy egyhàzi személy, így nem történhetne semmi. Próbàltam nem foglalkozni ezzel az egésszel, de olyan, mintha nem akarna elmúlni. Àllandóan arra gondolok, hogy még nagyon fiatal, és milyen jó lenne együtt. Hazafele gondoltam egy személyre, hogy tanàcsot kérek tőle, (közelebbről őt sem ismerem), ha isten is úgy akarja, bárcsak küldene egy jelet, és az az ember abban a pillanatban ott volt a metrón. Kérlek, ne kövezzetek meg emiatt, nem vagyok màr kislàny, felnőtt ember vagyok, ezért ahhoz méltó segítő vàlaszokat vàrok :) köszönöm előre is!
márc. 19. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy felnőtt ember vagy, de kislányos, hogy ilyen csodákban reménykedsz. Csupán véletlen volt, hogy ott volt az illető, nem egy égi jel volt.
márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Ez plátói szerelem. Amikor az ember pont a reménytelenségbe szerelmes. Bár ezt sose értettem, hogy lehet valakibe úgy beleszeretni, hogy nem vagyok vele kontaktba.
márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos ő egy egyhàzi személy, így nem történhetne semmi.
márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

@2

Nem lehet. Ez max vonzalom, plusz mar tele van a kerdezo illuziokkal.

márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Azt hogy ures az életed
márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!