Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ókori ember modern technoló...

Az ókori ember modern technológiával rendelkezhetett?

Figyelt kérdés

Én azt tudom elképzelni, hogy régen a világ modern volt. Az emberiség többször eljuthatott a jelenlegi tudományos, technológiai fejlődés szintjére és meg is haladhatta azt. Ha megnézzük az ősi vallásokat; teljesen reális leírásokat találunk az éteri finomtest, aura, annak csakráinak elhelyzkedéséről, számáról a halál utáni létről. aza hogy a lélek hogy mozgatja a testet. Sokkal többet tudtak mint mi. Fejlettebbek voltak. Annak idején egymással harcoltak ezek a civilizációk és kipusztították egymást. Minden benen van az ősi leírásokban pl Mahabharata. Az is lehetséges, hogy a modern épületek, technológia mind megkövesedett ezért nem találunk már semmit.


Nekem az a félelmem, hogy az emberiség a multban már elérte csúcspontját, amikor minden tudás birtokába kerültünk, Ingyen voltunk képesek az energiát a légkörből (régies szóval éterből) lekonvertálni és elosztani teljesen ingyen mindenki számára. Erről tanuskodnak a katedrálisok. Azzal a technológiával : szekér, öszvér képtelenség ezeket ahatalmas katedrálisokat megépíteni. Erőművel voltak ezek, mint ma egy atomerőmű csak önműködő állapotban folyamatosan képesek voltak dolgozni és energiát kicsatolni az éterből és azt ingyenesen továbbítani a városnak. Kevesen tudják, hogy eredetileg nem voltak bennük víz, wc, fűtés, főzésre alkalmas hely bevezetve. Azt később vezették be.


Egy nagy háború után a paraziták az ősi energiakicsatoló rendszereket felszámolták. A tudományt elégették, aki ismerték azt mind elégették lásd inkvizíció és elfeledtették az emberekkel lásd könyvégetés. Elkezdték lassan bevezetni azt az elavult technológiát, amit ma használunk és amiért lehet pénzt kérni. Fizetős lett minden. A régi tudományból csak morzsák maradtak. Az elmélet szerint Faraday, Morse, Tesla, Watt, edison mind a régi technológia lebutított változatát gyakorolták csak. Mindent már réges régen felfedeztek és használtak évszázadokig vagy még régebb óta. De a paraziták abból nem tudtak élősködni


Mondjuk pl nem hiszem, hogy ezekről az ókori építményekről ne látná mindenki, hogy nem bronzkalapáccsal és vésővel vájták ki, hanem bizony igen fejlett technológiával vágták őket.: [link]


[link]


Ilyen pontosan nem hiszem, hogy a ókori képes lett volna dolgozni [link]


Ezt állítólag vésővel vésték ki az ókorban [link]


Régi templomok tetején modern technológiára utaló berendezés


[link]


Nem kereszt volt a templomok tetején, hanem egy T betűt formázó antennaszerűség. Ilyen 'art' művész nyomok voltak minden az éterből energiát kicsatoló erőművön = katedrálison. Mindez a levegőből szedte ki az energiát 'aria' levegőből. Ha összeolvasod, akkor megkapod annak a civilizációnak a nevét amit ma egy betűelkeveréssel más néven ismerünk.


Mi a véleményed erről az elméletről? Gondolkoztál már azon, hogy az ókori ember, aki a természet elemeivel küzdött nap mint nap nem lehetett motivációja csak úgy ilyen gigantikus csodákat emelni, csak mert a Vezérük abba akart temetkezni ? Gondolkoztál már azon, hogy bronz vésőkkel mennyi idő alatt lehetett gránitot megmunkálni és lett volna motivációja egy ókori szinten vegetáló társadalomnak? Gondolkodtál már azon, hogy a történelemben más is lehet?



márc. 19. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Hát nemtom,de a te katedrálisod tornyában láthatóan régóta áramszünet van.
márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
A modern attól modern, hogy modern, és nem ókori.
márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem is volt még előttünk egy vagy több civilizáció, akik a mai modern tudományt bőven meghaladták. Nem lehetetlen. Elvileg az egyiptomiak is rézvésőkkel kopácsolták az x tonnás mészkőtömböket szabályos kockákra, ami szerintem nettó baromság. Én voltam a piramisoknál és egyértelműen nem manuális munkások faragták, hanem valami gép. Mivel hieroglifák sincsenek Gízában a piramisokban, jogosan feltételezhető, hogy egy korábbi civilizáció hagyta ott. Az egyiptomiak minden felületet összeírogattak, a gízai piramisokat akkor miért nem? A királyok völgye más tészta, ott is hihetetlen mérnöki pontossággal dolgoztak, de azok a sírok egyértelműen ember keze által készültek.
márc. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Igen

Aztan jott a Butleri Dzsihád 🤣

márc. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Sőt, sokkal modernebb volt.... LOL
márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
15%

"Mi a véleményed erről az elméletről?"


Aki ilyeneket kitalál, nem egy fizikus alkat, nem gyakorlati ember. Fantazmagóriákra, misztikus elhajlásokra hajlamos, tudáshiányos.

Tudásának hézagait kitalációkkal tölti fel, ami egy több ezer éves eljárás.

Mint amikor az ember elkezdett gondolkodni és meglátta, hogy mozog a Nap.

De nem volt ideje kivárni a tudomány fejlődését, ezért a homlokára csapott:

- Valaki mozgatja biztos.

Így keletkeztek a vallásos butaságok.

márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
A tudománynerdek még ott tartanak, hogy ha Jani bácsi fel bír emelni egy szatyrot és felviszi a harmadikra majd ráteszi az asztalra, akkor meg lehet építeni a Piramisokat és minden prehisztorikus építményt. Hiszen ugyanazt a munkafolyamatot végzi el egy ember. A piramisnál meg több. Innentől már akarat kérdése, hogy 3 percenként a helyérebillentsd a több tonnás köveket mire a fáraó meghol
márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1# "a te katedrálisod tornyában láthatóan régóta áramszünet van"


Részlet a kérdésem szövegéből: "Egy nagy háború után a paraziták az ősi energiakicsatoló rendszereket felszámolták. A tudományt elégették, aki ismerték azt mind elégették lásd inkvizíció és elfeledtették az emberekkel lásd könyvégetés. Elkezdték lassan bevezetni azt az elavult technológiát, amit ma használunk és amiért lehet pénzt kérni."


2# "A modern attól modern, hogy modern, és nem ókori.". Látom ez nagyon megfogott titeket :xD. Amennyiben azt írtam volna, hogy fejlett volt nem írta volna le azt amire gondolok. A fejlettség egy összehasonlítás. Fejlett voltak az ókoriak is, de az akadémiai tudósok szerint ez nem a modern kori szintet jelenti. A kérdésben azért írtam a modern kori jelzőt, hogy rövidebb és egyértelműebb legyen


3# "Szerintem is volt még előttünk egy vagy több civilizáció, akik a mai modern tudományt bőven meghaladták."


Közvélekedés szerint hat ilyen emberiség volt előttünk. Mi lennénk a hetedik ami hamarosan véget ér



"Én voltam a piramisoknál és egyértelműen nem manuális munkások faragták, hanem valami gép."


Rengeteg modern kori fejett lézer technológiai utaló egyértelmű jel van annak használatáról világszerte. Olyan egymástól óceánokkal elzárt helyen használták ugyanazt a technológiát, ugyanazokkal az építőelemekkel amit lehetetlen lett volna elvinni hiszen repülőszerkezetek nem voltak állítólag.


"Az egyiptomiak minden felületet összeírogattak, a gízai piramisokat akkor miért nem? "


Maguk az egyiptomiak akik azt írták, hogy már itt voltak ezek a piramisok előttük is

márc. 31. 18:48
 9/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
41%

Az a gond, hogy ezek mind butaságok, fantazmagóriás emberek kitalációi, akik paranoid konteós elméletekre is hajlamosak.

[link]

"A magyarok fele hisz az összeesküvés-elméletekben"

márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9 De ezt a süket demagóg gépies szöveget csak úgy reflexből beírtad, anélkül hogy lenne releváns tapasztalatod, anélkül hogy meg néztél volna releváns tartalmat. Mert az akadémiai "tudósok" "tudomány" ezt löki nektek, te azonnal bekajálod
ápr. 8. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!