Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Egy nap kora reggel arra keltem fel,mintha valami a labamon lenne. Emlekszek haton fekudtem.Mikor kezdtem kinyitni a szememet,lattam valami alakot,ami a labamra ugrik,azt hittem a macskam az,de mire kinyitottam addigra eltunt.

Valami kisebb ember vagy egy allat formaja lehetett,csak az alakjat lattam,inkabb igy a formajat,ilyen szurkes szine volt,homalyosan lattam szoval ennel pontosabb leirast nem tudok adni. Megilyedtem,hatra huztam a labamat,erre annyit lattam,hogy a karjaval/labaval bele belekarmol vagy ut egyet tiszta erobol a labamba. Azt se lattam tisztan,szurkes szine volt es gyorsan tortent az egesz.Szetneztem,semmit nem lattam,a macskam meg egesz vegig a szekrenyem tetejen volt.


Olyan erosen belem utott,karmolt hogy mar vagy 3-4 napja erzem,de sebet nem latni a labamon.

Foglalmam sincsen mi volt az,az alakjat lattam csak.


A trollkodo kommentek hanyagoljanak,kerlek vegyetek komolyan a kerdesemet,mar napok ota nagyon faj a labam,foleg seta kozben, tompa fajdalmat erzek.


Tortent mar veletek hasonlo,van tippetek ez mi?



márc. 25. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, én voltam. Legközelebb figyelek, hogy ne keltsekel fel:P
márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az ilyen jellegu kommentek hanyagoljanak mar,ilyenre most nem vagyok kivancsi.


Lehet,hogy hirtelen mozdultam meg es meghuzodott volna?

márc. 25. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:

De aztán hová tűnt? Hová ment? Láttad kirohanni a szobából? Vagy bebujt az ágy alá? Nem értem, hogy a történtek után miért nem nézted meg, hogy hová ment.

Vagyis ha jól értem, akkor éjjel megtámadott, majd nem tudod hová tűnt hirtelen. Kiment az ajtón, bebújt az ágy alá? Utána néztél? Majd csak úgy visszaaludtál egy ilyen esemény után? Bántott téged. Nem akartál védekezni? Elkapni a gitárt,a porszívó csövét, vagy ilyen dolgokat és jól ellátni a baját?

Ha velem történne ilyen, akkor... "na ide állj az anyád p...ja! Megkarmotál, megütöttél? Nem hagysz aludni? Neked most annyi!" Levadásztam volna a kis szürke cuccost, az bíztos.

De tényleg hová lett? Hallottad az ajtót kinyitotta és kifutott, vagy bebújt az ágyad alá? Mert leírod, hogy megkarmol megüt, és, hogy bíztos hogy nem a macska volt, és ennyi. De hogy tovább mi történt, hová tűnt, arról semmit nem sem tudunk. Köddévált, kiugrott az ablakon, a kéményen felmászott stb...?

márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utana eltunt elottem.


Visszatamadni? Hat ha ilyen termeszetfeletti kepessegekkel rendelkezik,akkor inkabb en maradnek alul,de megprobalhatom.

márc. 27. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!