Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A fejlett országok rájöttek...

A fejlett országok rájöttek hogy lètezik egy közös tudatháló?

Figyelt kérdés
Elmondom honnan tudom. Nèztem egy műsort a neve Morgan freeman a fèreglyukon át( sajnos már nincs fent az a rèsz) ès az volt benne hogy a vèletlen számgenerátor szilveszterkor meg a nagy közös esemènyeknèl nem vèletlenszámot generált hanem azonos számokat ha közös világ esemèny volt ami a műsor szerint arra enged következtetni hogy lètezik egy közös tudatháló amire fel ès letölthetsz gondolatokat. Ha ez igaz akkor lehet hogy az a lènyeg hogy minden ország magától èbredjen rá erre ès tudatosan használja ezt. A mi kormányunk azzal, hogy negatívat kommunikál, migráns ellenes ès közös ellensèget keress pont rosszul használja a közös tudathálót mert ez valószínűleg úgy müködik amit feltöltesz azt töltheted vissza. Ha megnèzitek azt kapja vissza a fejlett országoktól amit feltölt ide. Elutasítást mint ahogyan azt ő teszi a migránsokkal ès ellensèg kèpet amit beállítt a Soros , Brüsszel kommunkációjával. A fejlett országok tudatosan használják eezt a tudathálót ès csak pozitívat töltenek fel. A vezetők azt akarják hogy a polgárók jól èljenek ezt töltik fel ès a közös tudatháló úgy alakítja a gazdasági èletet hogy a multik ès a cègek megadják azt a pènzt amire szüksègük van. Ha megnèzitek ezena közös tudathálón elindult valami Magyar Pèter megjelenèsèvel ès az emberek kezdenek a negatív gondolat síkról vagy háloról leválni ès rákapcsolodni a nyugateurópai gondolkodásra. Orbán Viktor egy negatív tudathálót hozott lètre ami gyűlöletben tartja az embereket. Bizonyítani csak azzal a videóval tudnám az állításomat amit nèztem hogy a vèletlen szám generátor ugyan olyan számokat generált közös esemènyeknèl. Szerintem ezzel az információval valamit lehene kezdeni a politikai èletben. Mit gondoltok?

#Közös tudatháló
ápr. 10. 03:44
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Semmi nem utal ilyesmire.
ápr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

És ha Magyar Péter is egy báb és az egész világ arra utazik hogy a nemzetek tönkremenjenek, az emberiség megszívja, akkor mi van?


Új Világrendről, 2030-ról, népességcsökkentésről, robotokról, mesterséges intelligenciáról hallottál már?


Tényleg minden a "legjobb" irányba halad.

ápr. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

"vèletlen számgenerátor"


Most a számgenerátor a véletlen, vagy a szám amit generál?


Egyébként 2-nek igaza van.

ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Informatikus vagyok. Nem létezik véletlen számgenerátor. Pseudorandom generator van, ami egy adott eseményt számol át hogy olyan számot adjon mintha random lenne. Ha ugyanazt az értéket kapja, a kamurandom szám is meg fog egyezni.

Ez azért kell mert egy gép sose lesz képes random számot mondani. Általában földlemezek mozgásával, vulkanikus aktivitással vagy (nem kamu, ráadásul a világ egyik legnagyobb cége is így csinálja) lávalámpákkal!

ápr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Fogalmad sincs a világról!


Legalábbis a sátánista globalista nagytőke jobban ért a tömegek manipulálásához mint bárki más a világon.


Negatív tudatháló ide vagy oda, ők azok akik elsősorban félelemmel és gyűlölettel manipulálják a tömegeket. (Ez a sátánizmus egyik lényege)

Mesterien csinálják. Lásd pl. arab tavasz, vagy Ukrán forradalom


De az ukrán háború folytán is majdnem sikerült elérniük, hogy Európa már megint porig rombolja saját magát.


Kína azért (is) tud prosperálni, mert ők Konfuciuszi elvek alapján politizálnak és az alanyi jogon felette áll a sátánizmusnak.


Persze ők sem szentek

ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Fogadj be néhány muszlim pakisztáni migránscsaládot, akik segélyért jönnek ide élni!


Fizesd a segélyüket! Viseld el őket a házadban! És akkor majd 2 év múlva sírjon a szád, hogy ennek a kivédése "negatív tudatháló"!!!!!

ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
66%

" A mi kormányunk azzal, hogy negatívat kommunikál, migráns ellenes ès közös ellensèget keress pont rosszul használja a közös tudathálót mert ez valószínűleg úgy müködik amit feltöltesz azt töltheted vissza. Ha megnèzitek azt kapja vissza a fejlett országoktól amit feltölt ide."


Van egy tagbaszakadt, kigyúrt, kopasznyakú szomszédom aki minden reggel ,mikor munkába indulok, nyakonvág és szépen elkéri a pénztárcámat.Pedig én egész este olyan szépeket gondolok róla!!!!!


Mit szívtál ember? Mert nekem is kell a cuccból!

ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
En tudom, mire gondolsz kerdezo... ez az egregorok jelensege. Minden emberi csoportnak van kozos tudata, ezek az egregorok. Pl van egregorja vallasoknak, politikai partoknak, igy valobab letezik egy gyulolkodo mucsai felmuveletlen FideSSnyik egregor is...
ápr. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!