Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek latnak minket a...

Szerintetek latnak minket a halottak?

Figyelt kérdés
anyukam nemreg halt meg s annyira szeretnem tudni,hogy mi tortent vele....tudom,hulyen hangzik,mert nem tudhatom...de nagyon szeretenem...hogy jol van mar?hogy lat bennunket?hol van most?volt valamilyen elmenyetek meghalt hozzatartozoitokkal kapcsolatban?
2010. okt. 27. 10:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Látunk mindenkit.
2010. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
23%

Természetesen nem látnak minket. Hogyan is láthatnának, ha egyszer halottak.

Én halálfélelem-biznisznek hívom a dolgot. Néhány ezer éve egészen jól meg lehet élni belőle. Az, hogy valaki ilyesmiben hisz, szíve joga és tiszteletben tartom a hitét. Elvárom viszont, hogy az én meggyőződésem is tartsa tiszteletben mindenki, miszerint ez az egész butaság. (...és mint fentebb említettem, némelyeknek jó üzlet)

HajDoktor

2010. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2010. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igen látnak minket! Én minden este a közelembe érzem a mamám pedig nem nagyon ismertük egymást! Este néha álmomban beszélgetek is vele!Nem tudom, hogy hogyan de érdekes mert olyanokat kérdez amit még én se nagyon tudok amikre rákérdezget másnap megtörténik! Hihetetlen az első pár álmom mikor volt nagyon féltem de aztán bele nyugodtam! Bár egyre gyakrabban jelenik meg az álmomban! Nekem mindig azt mondták, hogy ha meghalunk akkor más lények leszünk lehet, hogy újra emberek, vagy állatok! Ugyanis honnan tudnátok ti azt, hogy mielőtt megszülettetek nem-e voltatok valamik? Ugyanis ezt elfelejti mindenki! :) Én abban a hitben élek, hogy voltam valami most ember vagyok ha meghalok ismét leszek valami! :) Lehet, hogy hülyeség de mi van ha igazam lenne? Senki sem tudhatja!
2010. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%
Ő már "jó" helyen van, lehet hogy ez most hülyén hangzik,nekem pár hete halt meg a 35éves férjem és sokat foglalkozom ezzel a dologgal, mindenhonnan, mindenkitől azt hallom, hogy a lelkü(n)k ilyenkor egy másik dimenzióba lép át, ahol már a "lélekcsalád" és segítők már várják őt és nagy szeretetben fogadják. Egy ideig persze hiányzunk nekik, de nekik már mindenképpen jó! Néha persze visszajárnak, pl.:mikor velük álmodunk. persze nem kell hinni ebben, de az embernek a fájdalmában ezt talán valamennyi vigaszt nyújthat.
2010. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Most ez jutott eszembe, bármennyire is furán hangzik, de gondolkozzatok el rajta: Szerintetek a földi életnél létezhet rosszabb világ? Mert szerintem nem, csak jobb! Itt önzés, háború, veszekedés, áskálódás, hatalmi harcok vannak. A lelkek ennél jobb világba kerülnek a halál után, oda ahol születés előtt is voltak. Emlékeztek a születés előtti állapotra? Nem? A halálra se fogtok!

Engem ezek vigasztalnak, bár nagyon nehéz feldolgozni egy szerettünk halálát.

2010. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen látnak!Üzenem a kétkedőknek!!!Én voltam egy médiumnál a nagymamámmal vettük fel a kapcsolatot és mindent leírt!!Olyan dolgokat amit csak én és ő tudhattunk.Tehát ha tetszik ha nem van túlvilág.Aki azt állítja h nincs az elvakult és kicsit buta is mert azt hiszi csak az létezik ami majd kiböki a szemét.Nincs élet a halál előtt?Honnan tudod?Ez olyan mint a "nincsenek földönkívüliek" ugyan gondolkodjunk már kicsit egy ekkora világegyetemben kizárt h csak mi vagyunk butaság ilyet állítani.Ha kell elérhetőséget is adok priviben lehet időpontot kérni a médiumtól aki kíváncsi menjen el majd leesik az álla attól ami ott történik.Ez meg az én véleményem és már nem lehet az ellenkezőjéről meggyőzni.Szép napot!
2010. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

van egy alapvető szabály, ha az ember nem fizikai lényekkel kerül kapcsolatba:

"Ha látod őket, látnak téged."


Ha a világokat elválasztó vékony határt fátyolként fogjuk fel, akkor könnyen juthatunk arra a következtetésre, hogy a különféle világok lényei ugyan érzékelhetik homályosan egymást, de nem látják.

Amikor itt ragadt lelkek, idézett lényekre terelődik a szó, akkor lényegében ezen a függönyön át rángatja az idéző a saját világába a lényt, tehát nincs elválasztó "vonal" ami zavarná az érzékelést. Ezek egyedi esetek, egy-egy lény és ember közti kapcsolatot jelentenek.

Te magad is képes lehetsz átdugni a fejed a függöny alatt, akkor minden egyes teremtmény az adott világból felfigyel rád, mint mikor te is megérzed azt a zavaró érzést, hogy valaki figyel.

Ahhoz, hogy a fátylon át lehessen menni, vagy látni, energiára van szükség. Frissen elhunyt lélek elegendő energiával rendelkezik ahhoz, hogy átjusson, vissza már nem szokott térni utána.

Az idézés, az ima, a jó és rossz gondolatok,..., mind energiát jelentenek, melyet használhatnak ahhoz, hogy átnézzenek, vagy átjöjjenek ezen a fátylon.

Ha boldog, szép és hálás gondolatokkal kéred, hogy vigyázzon rád, tartsa rajtad a szemét, akkor elegendő energiát közölhetsz vele ahhoz, hogy láthasson :)

2010. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem értitek? Mindent és mindenkit látunk! Még netezni is tudunk. Az a baj, hogy ti nem láttok minket, a neten meg nem hiszitek el, hogy halottak vagyunk. Még le is pontoztok. Ti élők már csak ilyenek vagytok!
2010. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

20:19-es,ez eleg erdekes megkozelites,errol meg nem hallottam,van esetleg valami konkret elmenyed?vagy tudsz ajanlani esetleg valami konyvet ami errol bovebben ir?

koszi

2010. okt. 28. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!