Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Emberiség hany %-a almodik...

Emberiség hany %-a almodik rendszeresen tudatosan?

Figyelt kérdés
máj. 15. 12:25
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
Nem az aki immel-ammal csinalja hogy majd valamikor lesz tudatosa almom, hanem azok akik beleadnak mindent es tenyleg vannak tudatos almaik hetente tobbszor is
máj. 15. 12:26
 2/56 Kólauborkával ***** válasza:

Én nem is álmodom, vagyis soha nem emlékszem rá.

Egyébként szerintem 0%.

Az nem egy tudatos dolog tudomásom szerint.

máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
0%.
máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 Grimfox ***** válasza:
Az is számít, akinek spontán van tudatos álma, nem azért, mert szándékosan csinálja? Mert akkor szerintem azért már egész szám lesz a % jel előtt, nem tizedes tört. De senki nem fog erről statisztikát csinálni, tippelni meg nem lehet.
máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
Nagyon kevesen, szerintem 1% alatt. Én próbáltam már, hogy arra gondoltam elalvás előtt, hogy kérdezgettem magamtól, hogy most álmodok-e? Aztán amikor az alváskor ráeszméltem, hogy álmodok, akkor mindig felebredtem. Pont amikor elkezdhettem volna irányítani a dolgokat, hogy tudatosan álmodhassak. Pedig jó lenne pl olyan dolgokat álmodni, amik a valóságban nem történhetnek meg.
máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
0,0000001% El se tudom, hogy valaki képes tudatosan álmodni, de teljesen mégsem zárom ki, mert létezhetnek ilyen"csodaemberek" , elvégre több mint 8 milliárdan élünk ezen a bolygón.
máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:

Remelem hogy nagyon kevés mert nekem ez lenne a legnagyobb kívánságom, hiszen tudatos álomban BÁRMIT megélhetsz


De ugyanúgy vagyok mint kólauborka, szinte sosem álmodom, max ha ébredés után visszaalszom vagy a hátamon alszom

máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 Grimfox ***** válasza:

7. A tudatos álomban sem tehetsz meg bármit. Van ami miatt kidob az álom. Például minél nagyobb az irányítás foka, annál nagyobb eséllyel ébredsz fel. Ha az álom környezetét nem piszkálod, de azon belül tudatosan mozogsz, az elég stabil tud lenni. Ha követed az álom eseményeit annyira, hogy az ne legyen kényelmetlen, akkor majdnem biztos, hogy nem ébredsz fel, viszont nem elszenvedője, hanem megfigyelője leszel az álomnak.

Amikor visszaalszol, és úgy álmodsz, nagyobb az esélyed rá, hogy tudatos álom legyen. Ha tudatos álomból ébredsz, és szándkosan visszaalszol, mielőtt teljes lenne az ébredés, akár még folytatni is tudod. Sokszor nagyobb tudatossággal, mint korábban.

máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:

8.


Van a tudatos álomnak olyan szintje, hogy kb azt csinálsz, amit akarsz. Ehhez viszont baromi sok energia kell, kb el kell vonulnid.

máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 Szervizmérnök úr ***** válasza:
32%

Az emberek többsége nem foglalkozik ilyen hülyeségekkel. Nem is tartom épnek, még a gondolatot sem.

Defektesség okozhatja szerintem, hogy páran ilyeneken törik a fejüket.

Persze, mindenki arra pazarolja egyetlen életét, amire akarja.

máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!