Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nagyon hiszek valamiben...

Ha nagyon hiszek valamiben akkor az bekövetkezhet?

Figyelt kérdés

Pl az utóbbi időben hiszek abban ha elkezdek lottózni akkor megnyerem a főnyereményt. Olyannyira hogy teljesen beleélem magam, mintha már megtörtént volna. Tisztára boldog vagyok, életkedvem az egekben... Arra gondolok este is hogy a saját pesti lakásomban fekszem, nem pedig ahol igazából vagyok. Reggel is amikor elmegyek otthonról vagy amikor hazamegyek akkor is. Már ki is néztem magát a lakást is, arra sétálok a környéken stb...

Mit gondoltok erről? (normális válaszokat légyszi)


2010. nov. 23. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Első vagy előttem szoló most mind1 ugyan az vagy XD én filmbe láttam filmbe még nem láttad?
2010. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%

igen! én is nagyon hittem abban, hogyha megírom a Titok című könyvemet, lesz sok hülye, aki megveszi és lesz sok pénzem! és bevált!


üdv Rhonda Byrne

2010. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egy kicsit ez azért csücskös,mert szerintem nagyon sokan erre vágynak,és biztos sokan ugyanígy beleélik magukat ebbe a helyzetbe,mint ahogy te.Mindenkinek meg nem kedvezhet a szerencse,főleg ekkora mértékű.Úgyhogy inkább tényleg kisebb dolgokkal kezdj.Nekem nem biztos hogy kellene a lottó ötös,mert akkor tuti megzavarodnék annyi pénztől.Inkább nyerjek akkor 150milliót,de az fix pénz legyen..:)
2010. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Szenthelyi Árpád ***** válasza:
Hiszem, hogy igen!
2010. nov. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A lottó főnyereménytől miért kellene megzavarodni? A nagy pénz semmilyen kötelezettséget nem ró az emberre. Nem kell azt elkölteni. Ki lehet élvezni a kiszolgáltatottságmentességet és a biztonságot, amit ad. Lehet belőle vásárolgatni, meg be lehet fektetni, hogy többet ne kelljen megalázkodni mások előtt, de ennyi.
2010. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Nyuwesh ***** válasza:

Egyszer találtam egy húsz-ezrest a melóhelyen, egy kanapé karfája és az ülőrésze közötti résben. Egyszer sem gondoltam előtte arra, hogy "Affene, de jó lenne már találni egy jó ropogós "huszast" valahol". Váratlanul ért a dolog, örültem, elraktam és elköltöttem, ráadásul pont karácsony előtt történt. Jól jött.


Ez most megcáfolja a Vonzás törvényét? Vagy éppen ellenkezőleg? Vagy esetleg bizonyítja a Jézuska létezését?

Az őrangyalom volt? Maga a Mindenható Úristen tette oda? Vagy.. Darth Vader sisakja alól pottyant ki?


Szerintem ez az eset egy dolgot bizonyít: valaki ült ott - egy tök sima ember - és kiesett a zsebéből (de az is lehet, hogy a füle mögül, nem tudom), nem vette észre és jól otthagyta/elvesztette azt a bankjegyet. Így járt. Miért nem figyelt oda jobban.., nem igaz?


Ezen csodával határos eseményen felbuzdulva létrehoztam egy új vallást, bizony, én alapítottam, ez a neve:


A Kib****tt Valóság Egyháza.


Hogy tetszik? Már ki is találtam mi lesz felírva a Templomom ajtaja fölé, óriási neonzöld betűkkel, hogy jól láthassa mindenki, messziről is, igen. Angolul van, hogy többen is érthessék:


"Grow up 'n get fuckin' real, before it's too late !!"



Bárki tagja lehet az egyházamnak, nem kell sehol sem jelentkezni, aláírni, pénzt se küldjetek, de még csak be sem kell lépned a Templomom ajtaján, egyszer sem, becsszó, semmit de semmit nem kell tenned, kivéve !!! hogy elolvasod a mottót, felfogod és alkalmazod a hétköznapjaidban. És teljesen ingyen, minden ellenszolgáltatás nélkül...BIZONYOSAN meg tudom ígérni azt neked, itt és most, hogy ezután az életed csodás átváltozásokon fog keresztülmenni. Az "én istenem" áldjon meg titeket most és mindörökké. Sokatok rá is szorul az "ő" "áldására". A józan észére.


Hát akkor.. Ámen. Puszi, és sziasztok. (Ne haragudjatok a cinizmusomért, amennyire ment, visszafogtam magam, komolyan.) .. a megbocsájtás amúgy nagy erény.. ;)


üdv-üdv..


Nyw

2010. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Legalább vettél lottót, vagy csak álmodozol?:D
2011. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Veszek lottót rendszeresen. Pl tegnap 5-ösöm volt a hatos lottón. Tehát abból még több lottó szelvényt tudok venni :) Egyszer majd csak összejön a hatos :)
2011. jan. 10. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!