Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spiritiszták szerint körülbelü...

Spiritiszták szerint körülbelül 144 ezer univerzum van és amiben mi vagyunk abban 38db - 3D bolygó. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 21:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
Te lány vagy és hány éves vagy?
2010. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
33%
Kérdezö menj már tényleg aludni! Én is lefáradtam a kérdéseidtöl már -..-
2010. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd a kérdezőt utolsó, ha még nem mondták volna mindenki magából indul ki!
2010. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:
kor és nemem az mind 1 .De minek van itt aki nem hisz az ezoban.persze nem az előző kommentelönek megy hanem másoknak irom. Meg ezek az emberek a sok barmosgáot irják a kérdést feltevőnek(nem magamra gondolok) .itt töltik az idejüket és irják a heroint,lsd ,meg mennyit ittál, meg te hülye vagy, meg nem hiszek az egész vallásban és mégis itt van és foglalkoztatja az egész. Vayg azt hiszitek,hogy ti megfogjátok változtatni a másik embert ezzekel tajparaszt modorotokkal?
2010. nov. 29. 22:26
 25/65 anonim ***** válasza:
Diator te csak maradj csöndben, már leírtam az egyik kérdésnél a véleményem rólad, tartsd is ahhoz magad.
2010. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:

meglepő vagy sem fiu vagyok és egyetemista .és önismeret megvolt, reiki 1, sok olvasás, sok disco, még kábitoszert is adtak be italon keresztül(tudom milyen) ,de ez régen volt, tudok kommunikálni médiumi irással és tudok ingázni.


beszéltem már szellemel,angyallal és démonnal is.


felőlem irhattok h menjek aludni meg heroin meg hülye vagy.

de ez van és élem az életem és foglalkoztat az ezo és tudom miket irok mert sokmindent megtapasztaltam :)

2010. nov. 29. 22:29
 27/65 anonim ***** válasza:
64%
Egyetemista is voltál mégis ilyen hülye maradtál asszem ékesen bizonyítja a magyar felsőoktatás színvonlát, na menjél aludni.
2010. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:

És a spiritiszák miből gondolnak ilyeneket,mitől hiszik magukat okosabbnak a fizikusoknál,tudósoknál??


Még ha valami felsőbbrendű lény( ha van ilyen) megüzenné a földieknek a "tudást", nem lenne logikus, hogy néhány elcseszett életű, tanulatlan, mások hiszékenységét kihasználó sarlatánokkal osztanák meg, inkább az emberiség gondolkodó fajtájával.

2010. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:

Az igen, szóval lány vagy, hát fiatal aszon szégyellje magát, hogy ilyen dolgokat tett. Nem szép dolog, de az őszinteséget díjazom,


Persze nem vetlek meg ezek véget, csak te is keresed azt a világot ami más annál a világnál, amelyben élünk. Ezt meg értem, bevalom, hogy minden nap álmodozok ezer meg ezernyi dologról, és nagyon jól esik. Sokan mondták már nekem, hogy te peti a te saját világodban élsz. Na ennyi az elmélkedésből, én a bulizást már meguntam miután napi 10 k költöttem a nőmre,és utána ott hagyott valami nem tudom miért, pedig kitettem a szivemet meg a lelkemet, persze a pénztárcámat is, és neki nem volt elég, utána megtudtam hogy nem valami klassz lány, olyan örömlány félle szerű volt.

2010. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:

:D spiritiszták fentiektől kapják nfo-t

Egyetemnek semmi köze h ki miben hisz,vagy szerinted egyetemre csak olyanok járnak/jártak akik nem hisznek az ezo-ban?

2010. nov. 29. 22:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!