Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Baranyában van e Buddhista...

Baranyában van e Buddhista gyülekezet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
nem valószínű
2010. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BlackSword ***** válasza:
2010. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
remélem nem.
2010. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2010. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Baranyai vagyok, de még nem hallottam itt Buddhista gyülekezetről. Igaz ez még nem azt jelenti, hogy nincs is. :)

Ha komolyan érdekel a téma, akkor próbálj meg gugliban rákeresni. Vagy esetleg a helyedben lehet felhívnék telefonon érdeklődésképpen olyan telefonszámot amiket lehet találni az utcai plakátokon. Szokott lenni harcművészetes meg önvédelmi plakátok. Például lehet érdemes lenne itt érdeklődni. [link]

Mert az ilyen önvédelmi "sportok" és a buddhista gondolkodásmód között húzható párhuzam.

Persze ez nem biztos, ez csak egy tipp volt. De attól, hogy rájuk kérdezel, még nem dől össze a világ, és ők biztos tudnak segíteni. :)

Sok sikert!

2010. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:

ma 19:06!

Miért? Mi bajod a buddhistákkal?

2010. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajjne... Pedig azt hittem Zoé te értelmesebb vagy, ha már ugyanaz a nevünk...

Egyébként én se tudok róla, baranyai vagyok.

2010. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi bajom a Buddhistákkal és higgyétek el azért mert ez a téma érdekel még nem vagyok zakkant.A kommenteket pedig mindenkinek köszönöm .
2010. dec. 2. 15:32
 9/9 anonim ***** válasza:
nem tőled kérdezte hanem az egyik válaszolotól
2010. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!