Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ha Velence elfog...

Szerintetek ha Velence elfog süllyedni és eltelik sok év és utána szerintetek ugyanúgy az állítás mint az Atlantiszra pl?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha Velence elfog süllyedni és eltelik sok év és utána szerintetek ugyanúgy az állítás mint az Atlantiszra pl?


pl.: eltelik 2000 év.

gondolom utána sok ember azt mondja erre hogy mese mert soha se láttam és bárki bármit mond az hülye akkor is ha igazat mond.

mert amikor akik akkkro fognak élni amikor elsüllyed gondolom 100 év mulva meghal és 2000 év mulva egyre kevesebben


ja gondolom a történelem kö9nyvekben benne lesz :)

ha bármit írnak tőri könyvben elhiszed?


kb ilyen elbutultnak tartok sok embert.


2010. dec. 27. 21:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

hopp.

lerágtam a mondat végét.

év muvla egyre kevesebben fognak rá emlékezni

2010. dec. 27. 22:01
 2/15 anonim ***** válasza:

Hogy tudtad lerágni a mondat végét?

Te tudod biztosan,hogy mi történt több ezer év előtt? Akkor te is ugyanolyan buta vagy,mint a többi ember,aki hisz a történészeknek és tudóskutatóknak.

2010. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ha Velence elfog süllyedni és eltelik sok év és utána szerintetek ugyanúgy az állítás mint az Atlantiszra pl?"


Előbb végezd el az általános sulit aztán gondold át még 1x mekkora baromságot kérdeztél..

Egyébként nyelvtanból 1-es.

2010. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Te tartasz elbutultnak sok embert? Tisztában vagy vele, mennyire értelmetlenek a mondataid mind nyelvtanilag, mind logikailag?
2010. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ok elismerem nyelvtanilag rossz.

gyorsan írok a billentyűzeten és véletlenül pár betűt előbb ütök le mint kellene.

meg amúgy az ész nem függ össze a helyesírással!


Na jó a kérdést nem gondoltam át :) a tőri könyves mondatom hülyeség azért...


miért? ha megtörtént volna és eltelne sok év és nem fogják találni akkor mindenki mesének fogja hinni .

na mnid1 ez nem lehetséges mert tőrikönyvben benne lesz.

2010. dec. 27. 22:53
 6/15 anonim válasza:

Nem csak a helyesírásoddal van baj, hanem a fogalmazásoddal is, azt pedig a gépelésre nem tudod kenni. Én is gyorsan írok, mégis helyesen, és azt hiszem, értelmesen.

Gyorsan olvasok, és a könyvek 99,9%-át elsőre megértem gyors olvasással is. A tiédet még lassúval sem fogtam fel, bocsi, szóval kérlek fejtsd ki, hogy mit is szeretnél tudni... :D :)

2010. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
a fogalmazást meg a diszlexiára tudom kenni :)
2010. dec. 27. 23:27
 8/15 anonim válasza:
Nem rákenni kell, hanem megpróbálni változtatni rajta. Kifogást könnyű mondani. :)
2010. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Meg azt is elfelejted, hogy a csomó ott nyaraló mennyi képet meg videót meg plakátot hurcibál vissza. Meg ugye azok a fránya térképek, amiken ottvan velence.
2010. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Térképek, műholdképek, festmények,szül.anyakönyvi kivonatok, kórházi zárójelentések, ottani sport, politikai, kultúrális események dokumentumai, oldalakon keresztül lehetne sorolni.. Ezek mind fennmaradhatnak a várostól függetlenül.

Arról nem is beszélve, hogy egy világ szerte ismert turisztikai, kultúrális, és művészeti központról beszélünk, amit nem fognak hagyni eltűnni.


Ilyet kb egy 6 éves kérdez..

2010. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!