Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy kristály...

Mit jelent, hogy kristály vagy gyémánt vagy indigó vagy csillag gyerek? (és honnan tudhatom h az vagyok-e? )

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 19:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekelne, hogy ők kicsodák és, hogy vannak-e "különleges képességeik", én csak 15 éves csaj vagyok és nem tudom, hogy bennem meg van-e ez az adottság(mert nem tudom milyen adottságról van szó) légyszives minél többet írjatok nekem ezekről a gyerekekről mindenkinek köszönöm a válaszát. üdv. Sz.Sz.
2011. jan. 2. 19:19
 2/19 anonim válasza:
91%

Az indigóról annyit tudok mondani, hogy az auravizsgálatnál amelyik gyereknek indigó színű az aurája, az egy zseni. Ha kimagaslóak a tanulmányi eredményeid, Nobel-díj közelében vagy, akkor tudnád :).

A többiről igazából fogalmam sincs :)

2011. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

Ezek a gyerekek genetikailag hibásan születtek. Enek több megnyilvánulása is lehet. Lehetnek hiperaktívak, nem tudnak közösségbe beilleszkedni, csak egy irányú az érdeklődési körük,még akkor is,ha abban kiváló képességűek.Pl. matematika vagy olvasás stb.

De még egyéb deviáns ok is állhat a háttérben.

Szakember segítségére van szükségük,hogy felnőttként viszonylag normálisan tudjanak élni. Csak ezt a sok elvarázsolt szülő nem képes belátni. Inkább hiszi a gyerekéről,hogy csodagyerek és szerencsének tartja.

2011. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1995.03.15. Halak. Érdekel az ezotéria. Van oylan ha nem tanulok akkor is megvan a 3-asom. Nagyon szeretem az állatokat, hiperaktív vagyok, érdekelnek a világegyetemmel kapcsolatos dolgok,érett gondolkodású lány vagyok,nagyon gyorsan változik a hangulatom. Néha magányosnak érzem magam. Néha úgy, hogy nagy "erős" vagyok. Mindig magamat adom és a véleményemet sem szégyenlem elmondani senkinek. Felvállalom magam.A családomért és a barátaimért bármire képes vagyok. Néha bunkó vagyok(bárcsak azzal aki bunkózik velem), kedves és segítőkész vagyok. Akinek kelllek annak mindig ott vagyok. Ha van valami kérdésed hozzám bátran kérdezd meg =) ha kell valami adat írok még azthiszem egyenlőre elég ennyirólam
2011. jan. 2. 19:30
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Indigó, gyémánt, smaragd, kutyafüle farkával.A zsenit csak egy hajszál választja el az elmebetegtől.
2011. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen hamar válaszoltatok! =) Nagyon kedvesek voltatok, örölük hogy őszinték vagytok =)
2011. jan. 2. 19:32
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg a zseni valahol már majdnem elmebeteg is. Magamon tapasztalom. (nem beképzeltségnek szántam) Korhoz is kötik, hogy valaki melyik "csoportba" tartozhat. Én szinte minden tekintetben indigó vagyok, de nem tudom, hogy milyen az aurám. Az összes többi dolog amit írnak az rám illik. Valamelyik fogalmat írd be a keresőbe, ott megtalálod a leírást, és a többiét is.
2011. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Az indigógyerek meg ilyen hülyeségeket a jó képzelőerejű szülők találták ki, hogy ne égjenek a hiperaktív kölykeikkel... Amúgy amit leírtál az bármelyik korodbeli csajra jellemző...

Én pl 4-5re érettségiztem úgy, h nem tanultam egy kukkot se, a tételsort se tudtam, és puskázni pedig nem szokásom (részben mert lusta vagyok hozzá), ráadásul képtelen vagyok bárhová beilleszkedni. Mégse tartom magam csodagyereknek... -.-

2011. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
utolsó hát te kib*szott ügyes vagy :D elismerésem ='D
2011. jan. 2. 20:24
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

Pontosan: a szülők találták ki, hogy nehogy azt mondják a hiperaktív gyerekre, hogy baj van az idegrendszerével, hanem mondják inkább azt, hogy különleges, meg jobbá teszi a világot meg a szamárnak a fasza. Kérdező, te olvastál már olyan oldalt, ahol leírják az "ilyen gyerekek" jellemzését? Én igen, és a második-harmadik mondattól a fejemet vertem a számítógépasztalba, hogy hogy van valakinek képe ekkora a hülyeséget leírni...de komolyan, hogy tud aludni este? :-O Mert ezekről lerí, hogy csak kitalált hülyeség az egész...

Amúgy honnan tudod, hogy hiperaktív vagy? Pszichiáter mondta?

2011. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!