Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hihetek a tenyérjósnak?...

Hihetek a tenyérjósnak? Voltam egy tenyérjósnál. Meggyőző, részletes, múltbeli dolgokat is kiveséző hölgy volt. Számomra nagyon érdekes, de szerintetek mennyire lehet benne hinni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 16:17
 1/6 Gishart válasza:

Én akkor sem tudnék bízni egy jósban, ha mondjuk megmond olyan dolgokat amik megtörténtek velem. Én egyszerűen nem tudok hinni az ilyeneknek. De hát izlések és pofonok.

Egy régi tanárom mondta, hogy volt valami ilyen jósnál, aki olyan dolgokat mondott, az eddigi életéről, amiket nem tudhatott. Én még sem tudnék benne bízni.

2011. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hiszek az ilyesmikben!Amúgy mennyibe kerül egy alkalom?
2011. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En nem tudom ,hogy higyek ne higyek ugyanis nekem meg nem josoltak soha :D

De ha a sors ugyhazna,megkerdenem h lesz e macskam es akkor kiderul ,hogy igazat mond vagy sem.(ugyanis van macskam de ezt nincs honnan tudja ha csak tenyleg nem jos,vagy joska xd)

2011. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos ez attól függ: Én mielőtt megismerkedtem a férjemmel fél évvel előtte voltam hasonló jósnál. Múltat jövőt mindent elmondott, szinte ledöbbentem. Akkor azt mondta lát egy férfit az életemben aki barna hajú, stb. Akkor épp egy fekete őszes pasiba voltam belezúgva fülig, azt hittem róla beszél, persze vele semmi nem jött össze, később találkoztam életem párjával, aki pont mint a leírás, immár 7 éve történt. A " boszi" nem kért pénzt a jóslásért, bár én tettem egy boritékot a zsebébe, nem túl sok pénzzel. Párom otthon van a Tarot jóslásban, általában csak nekem és családomnak, barátaimnak hajlandó , de azt mondja szigoruan tilos pénzt kérni érte, mert akkor már nem biztos, hogy működik.
2011. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utsó voltam, amit ő eddig jósolt minden bejött, a jó és a rossz is. Ha lehet konkrét dolgokra érdemes kérdezni. Amúgy meg ez mindig jelenlegi állás. Ha tehát valamit másként csinálsz mint ahog csinálnál most az változtathat a jövőn. Pl. valaki önrombol életet él és pl szívbajt jósol a kártya, de az változtat az életmódján, lehet, hogy 1/2 év múltán a kártya is mást mutat.
2011. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszadást. Tőlem 3.000 Ft-t kértek. Ez egy bő órás elemzés ellenszolgáltatása volt.
2011. jan. 18. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!