Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nyitsz egy dimenziókaput,...

Ha nyitsz egy dimenziókaput, hogy tudod bezárni?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy még idejöjjenek mindenféle lények
2011. jan. 25. 14:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
Betolod a kaput,ráteszed a lakatot
2011. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Engem nagyon érdekelnek ezek a dolgok -szoktam ingázni, rúnázni, teafüvezni ouija táblázni- de azért nem ilyen szinten. Hogyan nyitottad ki?
2011. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
évekig tartó meló, nagyon erősen kell koncentrálni,ha többet szeretnél tudni, írj privátba
2011. jan. 25. 14:47
 4/13 anonim ***** válasza:
ráfordítod a kulcsot
2011. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nem tudok privát e-mailt küldeni: nállad nem jelenik meg az a kis kék szöveg, valószínűleg az adataidnál nem engedélyezted. Tudnál küldeni te?
2011. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Óvatosan, Ner'zhul már nyitott egy rakás kaput, ami széttépte a bolygója felét, ezért kellett elköltözni a Peremvilágból Azerothra!
2011. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát tudod, én azt mondom, hogy aki felelőtlenül szórakozik ilyenekkel, az tudjon rá :)
2011. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt előtte kellett volna kiderítened. :/ Ha repülőt akarsz vezetni, akkor se csak a felszállást tanulod meg.
2011. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


Egy ilyen kapunak a bezárása legalább ha nem több erőfeszítést igényel minta kinyitása, mivel nagy valószínűséggel ha ezt valóban sikerrel kivitelezed az az adott síkon sem marad viszhang nélkül s azok a lényk entitások melyek átszökni készülnek vagy már át is jöttek nyilván nem fogják engedni hogy ezt csak pikkpakk megtedd.


Elősör is tudnod kelene hogy hova nyitottál kaput / kapukat.

Minnél régibb egy kapu annál nehezebb bezárni és annál nagyobb hézagot hagy. Ezt utána még nagyobb melóteljesen vagy legalábbis viszonylag nagymértékben eltüntetni.


Tehát. Két végé fogatod meg a dolgot .

az egyik hogy az itteni lényeket kéred meg segítsenek bezárni vagy a másik síkon tevákenykedve csukod be. Természetesen ehhez elengedhetetlen hogy ismerd a másik síkot És nem is kis mértékben.


ha az itteniekhez fordulsz első lépés hogy beismered a hibát amit vétettél és elismered hogy sgeítség nélkül nem boldogulsz = alázat


Kettő: Fel kell építned egy szertartást ami zár ként múködhet valami olyat ami összeforrasztja a megkezdett síkok közöti szövetet.


Három. Célszerű lenne mindezek előtt biztosra menni azt illetően hogy senki vagy smemi nem marad itt.


Ha ez megvan és valaki marad azt visszaküldeni és a rést bezárni a tervezett szertartással.


Ilyen esetben lehet érdemes egy ideig üzemelő őrt állítani hogy vigyázzon a résre amíg be nem bizonyosodik hogy jól sikerült és működik minden.


Mondjuk ha nem sikerült azt tudni fogod.


És végül.


SOha többet ne nyúlj olyan eszközökhöz amikhez nem értessz. Iszonyat felelősség játszadozni ezekkel az erőkkel s ha valami balul sül el mint példáúl most, akkor bármennyi is a sírás rívás az nem javítja a hiibát.


Hiányos tudással soha de soha ne tegyél egy lépést sem, még kísérlet képpen sem. Szóval azt ajánlom hogy vonulj vissza a gyakorlati mágiától és módszerektől és tanulmányozd az elméleti részét mert nagy bajok leszenek a jövőben.

2011. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A két sík közé belépve tudod tökéletesen rés nélkül bezárni a kaput de örökre ott ragadsz addig amig valaki ki nem nyitja ujból. Én nyitottam ki és csak a báttyámmal eggyüt tudtam sikeresen bezárni szerencsére nem jött át semmi valószínűleg nem érezték meg a spirituális erőmet.
2011. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!