Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért lát (majdnem) mindenki...

Miért lát (majdnem) mindenki fekete csuklyás lényeket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 11:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
Ki az a "mindenki"? Most eberedtel fel, almodozol/tal?
2011. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Ez jó kérdés, erre én is kíváncsi lennék.Velem is megtörtént egyszer, de lehet, hogy csak álom volt.

Már jó pár évvel ezelőtt történt. Akkor este egy asztrál utazásos könyvet olvastam.(Azóta nem merek ilyen könyveket olvasni, mert tuti, hogy annak hatására történt)

A lényeg az, hogy éjjel "felébredtem" szörnyű rémálmomból, és nem tudtam eldönteni sokáig, hogy álmodtam, vagy valóság volt.

Annyira igazinak tűnt, mert épp az ágyam szembe van az ablakkal, és onnan nézett rám egy fekete csuklyás alak, az arcát nem láttam, csak azt éreztem, hogy mozdulni sem birok, meg utána azt, hogy fetrengek az ágyban. Szörnyű érzés volt.Tudtam azt, hogy ilyenkor imádkozni kell, hogy eltűnjön. Ezt tettem, és eltűnt szép lassan.

De tényleg csak álom volt? Remélem csak az agyam produkálta.

2011. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Mert a dementorok elszabadultak.
2011. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: Miért lát MAJDNEM mindenki fekete csuklyás lényeket??
2011. jan. 29. 12:33
 5/24 anonim ***** válasza:
10%
ÉN nem vettem észre, hogy mindenki fekete csuklyás lényeket látna.
2011. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Az én, elég tág ismeretségi körömben senki nem lát fekete csuklyás lényeket. :)

Szerintem nagy, fekete szemű, szürke lényeket is legalább annyian látnak egyébként.

Mondjuk én olyat sem ismerek, aki ilyeneket látott volna.

Úgy látszik, a mi környékünk nem egy nagy turisztikai látványosság az idegen lényeknek. :)

2011. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Ja, tegnap is láttam egyet a buszon. Az volt a pulcsi hátára írva, hogy "System of a down", vagy mi. Valami erős varázsige lehet.
2011. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Utánanéztem a neten, volt már itt ilyen téma régebb. Azokat olvastad?
2011. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem, még nem olvastam...:D
2011. jan. 29. 13:37
 10/24 anonim ***** válasza:
egyébként kisgyerek koromban velem is történt olyan hogy "eszkimó"-kat láttam benézni az ablakon. ketten voltak.és világos kapucniuk volt :D ez az egy momentum nagyon megmaradt kisgyerek koromból. persze nem tudom hogy álom volt e vagy képzelődtem. de tisztán emlékszem még.
2011. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!