Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Személyes őrangyal. Valaki...

Személyes őrangyal. Valaki "tartja vele a kapcsolatot"?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne a témában.
2011. febr. 1. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van, 30 év körüli- mondták. Jó lenne érezni, hogyan kell? Írjatok!
2011. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
nekem is van, ICE 1-nek van beírva telefonban..
2011. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem csak őröm van. (A cellám előtt)
2011. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Engem mindig megerőszakol amíg alszok
2011. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy tudom, hogy a személyes őrangyal azért van mellettünk, hogy az életünkre, testi épségünkre vigyázzon. Ezen kívül vannak még a hétköznapi életünk eseményeiben segítő angyalok. Ővelük lehet "beszélni", ha - akárcsak gondolatban is - elmondod, mit szeretnél, miben kéred a segítséget, mit mutassanak meg stb. Kapsz tőlük gondolatban, sugallatban, ráérzésben iránymutatást. De lehet, hogy leesik a polcról egy könyv, ahol szétnyílt, ott találsz egy mondatot, amely segít, vagy találkozol valakivel, aki elkezd magyarázni valamiről, és egy mondata után "beugrik" valami stb. Csak figyelni kell, ők válaszolnak.
2011. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Leírom én hogy vagyok ezzel a témával:

Nekem anyukám meghalt 12 éves koromban. Nagyon hiányzik. Ha szükségem van valami angyali segítségre, akkor én őt szoktam megkérni. Mivel testileg nincs velem, ezért így szokott segíteni. Esténként is vele szoktam megbeszélni a dolgokat, hogy legyen velem mindig, és segítsem nekem. Meg más halott rokonokat akiket szeretek.

2011. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

"De lehet, hogy leesik a polcról egy könyv, ahol szétnyílt, ott találsz egy mondatot, amely segít..."

Túl sok (rajz)filmet láttál, mi?

2011. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes hozzászólásokat!
2011. febr. 1. 21:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van. :) Egy nagyon idős valaki... Mellette még vannak sokan, nem emlékszem pontosan, mert már rég beszélgettem erről. Voltam szellemsebésznél, ő mondta, hogy ki és hány és stb. Szoktam vele kapcsolatot tartani, bár mostanában eléggé keveset.
2011. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Elképesztő hányan használják ki az emberek hiszékenységét! Szellemsebész? Miért engedik ezeket működni?

Az őrangyaloddal nem tudsz beszélgetni legfeljebb gondolatban.

2011. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!