Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy táborozásra milyen szellem...

Egy táborozásra milyen szellemsztorikat tudtok?

Figyelt kérdés
tábortűz mellé valamilyen jó horrortörténeteket kerestem az interneten, de semmi jót nem találtam.Mondanátok párat?
2011. febr. 7. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
a tábortüzes horrorsztorik utoljára a hetvenes évek beli amerikában voltak érdekesek..
2011. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, szerintem most is tök jó poén lehet, ha valaki tényleg valami jó történetet talál ki. Nem olyan sablonosat, hogy itt van az erdő szelleme, vagy egy megölt ember szelleme. Engedd szabadjára a fantáziád bármiről és bárkiről lehet rémmesét mesélni. Te tudod kikkel leszel, meg hogy hol lesztek. Tök felcsigáztál, nyáron én is összehozok ilyen bulit. :)
2011. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy esetleg nézz meg, vagy olvass el egy-két "Meghökkentő Mesét" Roald Dahltól, vagy nézz Mesék a kriptából sorozatot, ezekből kaphatsz ihletet.
2011. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez mindenki ismeri sajnos, de jó:

Nagyapám mesélte, hogy a falujukban kerestek egy kislányt, aki nem messze tőlük, pár faluval arrébb rejtélyes körülmények között eltűnt.

A keresés hónapok óta zajlott, de persze semmi eredmény nem volt azon kívűl, hogy nagyapámék mellett lévő erdő sűrűjében találtak a ruhájából egy darabot.

Mint említettem, nagyapámék az erdő mellett laktak egy tanyán. Hideg tél volt, és éjjelente furcsa zajra lettek figyelmesek, mintha valaki kopogna az ajtón, csak halkan. Eleinte nem mentek ki, hisz, nem vették komolyan. Aztán egy éjjel azt is hallották, hogy halk hangot fúj a szél: Olyan szomjas vagyok...

Kiment nagyapám az ajtóhoz, és amikor kinyitotta, egy szakadt ruhás kislány állt az ajtóban, koszos kis haja félig az arcára tapadt.

Nagyapám vitt neki egy pohár vizet, a kislány csak ivott, ivott, kiürült a pohár. Mire az öreg eltette a poharat, a kislány eltűnt. Másnap megint hallották a kopogást és a hangot: Olyan szomjas vagyok....

Nagyapám megint kiment, vitt egy pohár vizet.

A kislány megint elvette, és csak ivott és ivott. Nagyapám fejében sok kérdés kavargott, de mire feltette volna, a kislány ismét eltűnt, csak a szél hangja hallatszott...

Aztán harmadik éjjel már az öreg eltökélte, hogy csak utána jár a dolognak. Akkor éjjel ismét jött a kislány. Az arca szürkébb volt, mint eddig, a haja is sárosabb, mint eddig, és csak ivott és ivott, aztán eltűnt...Nagyapám elindult lámpással az erdő felé, és kiabált: Kislány, kislány, merre vagy?

(innen észrevétlenül kell kicsit halkabban beszélni)

A táj néma volt, csak a fagyos hó ropogott a talpa alatt, és egyszer csak egy fa tövében guggolva, fejét ölébe hajtva ott volt a piros ruhás kislány. Nagyapám odament hozzá, és leguggolt elé, és megkérdezte:(ezt már suttogva, és lassan!!) - Kislány! Nem te vagy az a kislány, aki eltűnt, hónapokkal ezelőtt?

(és most nagyon gyorsan fel kell pattanni, és fenyegetőn előrremozdulni a hallgatóság felé, és őrülten, mérgesen kiabálni, hogy: ) DE ÉN VAGYOK!!

2011. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
megy a nyuszika az erdőben és egyszer csak bakancs
2011. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köcc az ötleteket:)
2011. febr. 7. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
az a legjobb ha előre megbeszéled néhány haveroddal, hogy a történet csúcspontján megijesztitek a többieket
2011. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!