Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jelent valamit, hogy November...

Jelent valamit, hogy November 29. -én születtem?

Figyelt kérdés

November ugyebár az év 11. hónapja. 2+9 = 11.


Ezen kívül nem tudom ki ismeri, de elég komoly események kapcsolódnak a 11-es számhoz. Aki esetleg nem ismerné: [link]


2011. febr. 7. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
azt, hogy november 29-én van a szülinapod hülyegyerek
2011. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Biztos forrásból tudom, hogy nemsokára leszállnak az UFÓk, és megölnek mindenkit, aki nem November 29.én született. Tehát azt jelenti, hogy piszok nagy mázlista vagy!
2011. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy rosszul szamolsz


ugyanis november valoban a 11. honap. meg 2+9 is 11 de,


elfelejtetted a nap fold tavolsagat meterben hozzaadni afenti szamohoz( ami ugye koztudott, hogy 140,000,000,000 meter), ezek utan el kell osztanod egy atlagos hering szalkaszamaval a fenti szamot(ez kb 42) igy megjapod a 3.33333333 × 10 a kilencediken szamot.


Na most a numberologia alapszabalya szerint a fenti szam ha kijott, akkor lemesz az utcara, megszamolod a barna es a feher cigaretta csikkeket, es az igy kapott eredmennyel visszanezel ide, es megmondom, hogy mit jelent a neved

2011. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!