Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki bebizonyítaná nekem az...

Valaki bebizonyítaná nekem az angyalok/szellemek létezését?

Figyelt kérdés
Nyitott vagyok minden újra! Ti ebben a topikban nagyon természetesen beszéltek ezekről a lényekről. Kérem, valaki mutasson egy angyalt/szellemet. Kíváncsi lennék rájuk!
2011. febr. 27. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
senki nem tudja majd bebizonyítani és senki nem fog tudni mutatni angyalt vagy szellemet, mert nem léteznek.
2011. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Keresztény vagyok, tehát ebből a szemszögből fogom leírni őket :)

A mi vallásunk szerint természetesen vannak angyalok, de nem öltenek testi formát, léteznek, mint őrangyalok,de csak nagyon ritkán jelennek meg bárhogyan is.

Szellemek is "vannak" de elvileg egy lélek nem maradhat a két világ között, mert az azt jelentené, hogy Isten hatalma nem terjed ki mindenhová.Hiszen mikor valaki meghal, már megvan az ítélet, hogy a pokolba, vagy a mennyországba kerül - ezt persze ne úgy képzeld el, mint egy helyet, hanem egy állapotot - Tehát ha efféle paranormális jelenséget tapasztalsz, azok valószínűleg démonok. / Isten bukott angyalai, akit száműzött/ Ezekre sok helyen találsz utalást a Bibliában.

2011. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szellemek voltak, vannak és lesznek is. Nem láthatjuk őket, mert olyan lények, amiket a szemünk nem képes észlelni. Isten (ha hiszel benne) direkt így teremtette az embert. Vannak rossz angyalok akik csak a bajt hozzák és vannak a jó angyalok akik a jót hozzák. (Ha szabad így fogalmaznom.) Szerintem te is hallottál már olyan esetekről, hogy mikor szellemet idéztek, akkor rájuk dőlt a ház, meg stb... Nem szabad szellemet idézni, mert veszélyes. Egy KARIZMATIKUS embernek Isten megmutatta álmában a poklot, amit meg is írt egy könyveb. Ha felmész erre az oldalra: [link] és kicsit lejjebb mész akkor lesz 5 videó amit lefordítottak magyarra is és elmeséli a történetet. Amikor meghalsz a szellemes még él és a cselekedeteid döntik el, hogy hova kerülsz. A mennybe ahol vidámság van, vagy a pokolba, ahol büdös, sötétség és forróság van. Van egy történet miszerint voltak kutatók, akik ástak egy nagy lyukat és a kíváncsiság kedvéért leengedtek egy nagyon erős mikrofont és a következő hangokat hallották: http://www.youtube.com/watch?v=xV8NLu36Sz0&feature=related Van a Bibliában egy olyan rész ahol arról írnak, hogy mi fog történni az "Utolsó időkben." Valahova az van írva, hogy lesz egy fekete ló ami az éhséget fogja hozni és lesz egy sárga ló ami már nem tudom mit jelképez. Nos most jön az ijesztő rész: Valahol Magyarországon láttak egy sárga lovat rohangálni. Egyik ismerősöm azt mondta majd elküldi E - mailban. Ha megkapom akkor neked is elküldöm E - mailba. Mi már az utolsó időkben vagyunk. Lásd: Árak emelkedése, a Politikusok is nagyon szemetek lettek. Lassan fasizmus lesz az országban. A pokol és a menny tény és való hogy létezik. Szellemek is léteznek. Esetleg megadod az E-mail címed?
2011. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem léteznek, de megmutatni nem tudom. Én ismerek egy hölgyet,aki "látó" és látja őket, de ez kivételes adottság. Attól is függ, hogy hiszel bennük vagy sem, hogy neked milyen lelked van...Ami fura, az az, hogy a 2,5 éves kisfiam beszél szellemekről úgy, hogy soha előtte ezt a szót nem hallotta,itthon nem téma és szellemes meséket sem néz,mert csak dvd-t nézhet főleg Thomast. Ezt magyarázd meg.
2011. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

14:01 vagyok és azt még kihagytam, hogy 9 éves koromban anyám kimondatta velem, hogy "Jézus vére" és este olyan jó érzés jött rám, és éreztem, hogy valaki átölel. Szóltam anyukámnak és ő is csodálkozott :D. Nagyon kellemes gyengéd ölelés volt. Éreztem, de nem szorított.


2. Iskolában engem nem nagyon bírnak és egyszer azt álmodtam, hogy kergetnek az Iskolában és egyszer csak egy hang azt mondja, hogy "Imádkozz" és vége lett az álomnak és felébredtem. Kellemes gyengéd de férfias hang volt.

2011. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az iráni zavargásokról készített felvételeken láttak egy sárga lovat, de ez nem bizonyít semmit, mivel érzékcsalódás volt az egész. A youtube-on van erről vonatkozó videó, és ha megfigyeled, tényleg csak káprázat.


A szellemek, angyalok létezése nem bizonyítható, viszont ha erős a hited, és megbízol bármelyik vonatkozó vallás tanításában, akkor tudni fogod bizonyság nélkül is. Még úgy is, ha nincsenek, vagy vannak.

2011. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
léteznek, mert volt az odaátba.
2011. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
"És látám, és ímé egy sárgaszínű ló; és a ki rajta üle, annak a neve halál, és a pokol követi vala azt; és adaték azoknak hatalom a földnek negyedrészén, hogy öljenek fegyverrel és éhséggel és halállal és a földnek fenevadai által." Figyi má. Hogyan lehetne az érzékcsalódás? Fizikailag is képtelenség, hogy tükröződésből egy ló és egy ember rajta rajzolódjon ki. Ahhoz ugyanolyannak kéne lennie a fényforrásnak. Ez hülyeség. Akik meg azt akarják tanúsítani, hogy ez nem igaz, azok csak látogatókat akarnak szedni...
2011. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!