Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett? 20 éve foglalkozt...

Mi lehetett? 20 éve foglalkoztat.4 éves koromban az ágy mellé tett széken megjelent minden éjjel 2 nagy, mozdulatlan madár. Többi lent.

Figyelt kérdés

Akkor még külön szobám volt, anyámékkal aludt még a húgom, mert még kicsi volt. Sötétben voltam, anyámék szobájából kicsit látszott a tévé fénye. Minden éjjel 2 mozdulatlan, nyitott csőrű madár megjelent a széken, amit azért tettek mellém, hogy ne essek le az ágyról vagy valami ilyesmi. Ócska egy szék volt, semmi különlegessége nem volt. Amikor először megláttam a madarakat, azt hittem, képzelődök. Felültem, nézegettem őket és meg is simogattam a tollukat. A nyitott csőrükbe is belenyúltam a kicsi ujjammal úgy, hogy nem értem hozzá. Kezdtem egyre jobban félni. Egy rozoga plüss medvével aludtam és egyszer éjszaka közepén kerestem, hol lehet. Elég fura módon lógott a székről a nyakánál beakadva, ami lehetetlen volt, mert álla nem volt a játéknak, amin felakadhatott volna.

Reggelre eltűntek mindig a madarak. Egyszer végighánytam az éjszakát, szüleim ott voltak velem és magamban gondolkodtam, hogy miért nincsenek most itt a madarak? Senkinek nem szóltam erről, szerintem ahogy felkeltem, megnéztem az üres széket, tojtam az egészre magasról.

Kb. 30-40 cm-es széket elfoglaltak ketten, a teljes hosszukkal együtt. Sötétben/félhomályban szürkének láttam őket. Mi lehetett? Hogyan tudnám kideríteni?

Amúgy nem hiszek semmiben. Amit látok, még azt is nehezen hiszem el...


2011. febr. 27. 14:57
 1/8 tetris ***** válasza:

Emlékszem, egyszer gyerekkoromban egy egész éjszakán át nem mertem elaludni, mert a komód tetején egy félelmetes, tátott szájú vizilovat láttam. Éppen engem nézett. A sötétben tisztán ki tudtam venni minden porcikáját. Aztán hajnaltájban nagy nehezen elaludtam.

Reggel odanézve láttam, hogy a viziló nem volt mást, mint anyám odahajított kardigánja.

2011. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ilyen is előfordult velem, de kiderítettem, hogy mi az az egy lábon álló forgó szörny a szobámban: babakocsi fogóján lógó törölköző.

A madaras széken semmi nem nem volt reggelre és este is üresen állt, így még furcsábbnak tűnt a dolog.

2011. febr. 27. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy alom!
2011. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
érdekes.. a Negyedik tipusú találkozásokba amely egy dokumentáción alapuló film bizonyos baglyokról esett szó amik az ablakban jelentek meg minden éjjel... borzasztó ez, ohgy mi a fenének kell így ráhozni a frászt az emberekre...
2011. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
érdekes, egyik volt osztálytársam mesélte még alsóban, hogy ők egyszer szintén egy hasonló nagy madarat láttak, csak ők reggel, mikor indultak iskolába
2011. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Álom nem lehetett, mert pár évig, minden éjjel nem álmodhattam ugyanazt.

A filmet nem láttam még.

Ha más mesélné ezt a dolgot nekem, biztos nem hinném el, eléggé hitetlen vagyok ezekkel a dolgokkal kapcsolatban még akkor is, ha ezen kívül is volt más tapasztalatom, amire szintén próbáltam normál magyarázatot keresni, de nem volt.

2011. febr. 27. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hiszek neked.Annál is inkább mert volt hasonló élményem.Ezen a portálon is megírtam már,bár voltak kétkedők.kisfiam talán 4 éves lehetett,mikor kedvenc diafilmjének jelenetét Pusztán az akaratával kivetítette a falra.Azt mondta,azt akarta,hogy ott legyen!Én sem beszéltem róla évekig.A te eseted hasonló lehet.A gyermeki elme még nem ismeri a felnőtt ember racionalizmusából adódó korlátait,és olykor csodákra képes.Legalább mi higgyünk a saját szemünknek.Ez a jelenség egyébként létezik,de nagyon kevesen képesek rá.A fiam se tudná ma már megismételni.Sok hasonlóságot látok a két eset között.
2011. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvastam ilyen történetet, minden este megjelent a gyerek ágy mellett egy magas, vékony, lefátyolozott asszony, és hajnalonként gyakran ébredt arra a gyerek, hogy az asszony keményen szorítja a karját.


Évek múlva jött csak rá, hogy a szék KARFÁJA volt az, ami alá a karja odakerült, és szorította, a vékony fátyolos asszony pedig az édesanyja köntöse, amit az anyuka lefekvéskor tett a székre.


De ebben az esetben, ha üres volt a szék, nem tudom, mi lehetett...

2011. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!