Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történt? Mi okozhatta ezt?

Mi történt? Mi okozhatta ezt?

Figyelt kérdés

Hetente kétszer elmegyek egy magántanárhoz matematika-korrepetálásra. Pénteken érdekes dolog történt:

Számológéppel számoltuk ki, hogy mennyi 360x5. (Természetesen tudtam fejben is, hogy 1800 az eredmény, de a tanár szerint nem árt néha számológépen is számolni.)

És egy egész más számot mutatott az 1800 helyett, talán 129600-at, vagy 169900-at, vagy 290000-et, nem emlékszem igazán a kapott számra. Először a tanár azt hitte, hogy én ütöttem be helytelenül a gépbe, utána ő is megpróbálta, és neki is azt a számot mutatta, mint nekem. Ezután átvitte a másik szobába megmutatni a férjének (aki szintén tanár), hogy mi történt, újra beütötte a számológépbe a számokat, stb., és ott 1800 jött ki eredményül. Utána visszajött mellém, ott újra megpróbálta, de megint NEM 1800-at mutatott, hanem azt a "helytelen" számot. Utána megint átment a másik szobába a férjének megmutatni, de ott megint 1800 jött ki. Ezt vagy 8-10-szer "végigcsinálta", de mellettem mindig azt a rossz eredményt mutatta, a férjénél pedig mindig 1800-at, a jót. A "harmadik próbálkozásnál" már szakadtunk a nevetéstől, nem tudtuk elképzelni, hogy mitől lehet ez az egész... A tanárom már azt is kérdezte tőlem nevetve, hogy: "Mi van a kisugárzásoddal, Peti?"

Ráadásul nem volt a környéken semmilyen olyan tárgy, eszköz (mágnes, vagy hasonló), ami megzavarhatta volna a számológépet.


2011. márc. 6. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy rossz gombot nyomtál meg? :)

Beragadhatott a négyzetreemelés gomb, ugyanis 360*360=129600

2011. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló


Kizárt, hogy rossz gombot nyomtam meg, és nem is ragadt be semmilyen gomb.

Olvasd el először részletesen a kérdésem szövegét, után írj! Az lene a csoda, ha beragadt volna, mert a tanár direkt óvatosan ütötte be a számokat, stb., ráadásul csak mellettem mutatott annyit!!!

2011. márc. 6. 11:32
 3/12 A kérdező kommentje:
Ne idegesíts!!!!
2011. márc. 6. 11:34
 4/12 anonim ***** válasza:

Úúúúha! Bocs, ha idegesít, ha valaki válaszol!

... Akkor tévedtem! (Milyen idegesítő...)

2011. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak az idegesített, hogy nem olvastad el végig, részletesen a szöveget, és úgy írtál olyan választ, amelynek semmi értelme nem volt, ugyanis a szövegből egyértelműen lehet látni, hogy a válaszod olyan, mintha az első néhány sort olvastad volna csak el.
2011. márc. 6. 11:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi okozta. De mindenesetre érdekes.
2011. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
biztos csatlakozási hibája volt, mikor átvittétek máshova hejrejött.. mikor visszehoztátok megint elromlott... Nem sok esély van rá de lehetséges.
2011. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

12:05


Tényleg nem sok esély van rá. :)

2011. márc. 6. 12:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Az aurád megzavarta a számítógép működését, ez lehet az egyetlen hiteles magyarázat az esetre. Semmiképpen sem a félrenyomás vagy ilyesmi.

Szerintem mindenképpen menj el egy auratisztításra és lehet, nem ártana, ha a csakráidat is megnézetnéd, nehogy érettségin emiatt számolj félre valamit!

2011. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

15:46


Még október 4-én voltam Hatvanban, Válóczi Józsefnél, aki elismert természetgyógyász, és átnézte az energiájával a testemet. Azt mondta, hogy nincs bezáródott csakrám, semmi baj sincs az aurámmal, viszont volt bennem (rajtam kívül) egy szellem, amit átsegített a "másik oldalra".

De hozzátette, hogy akármikor megszállhat egy, vagy több is egyszerre.

2011. márc. 6. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!