Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tetszik az alábbi videó?

Hogy tetszik az alábbi videó?

2011. márc. 14. 16:42
 1/5 tetris ***** válasza:

Amikor azt mondja, hogy ne gondolj negatív dolgokra, az olyan, mint amikor azt mondják, hogy ne gondolj lila elefántra. Persze, hogy azon jár az ember esze, hogy mire nem lenne szabad gondolni. És persze akkor arra gondol.

A képzelet, a gondolat teremtő erejében én hiszek. Csak az ember szerintem nem tud mindig a szépre, a jóra gondolni. Annyi minden más is van.

És ha ez ténylegesen működne, akkor vajon miért van olyan sok szerencsétlen, beteg, csalódott, kiégett, kilátástalan ember? Mert ők mindig rossz dolgokra gondolnak?

Vajon Japánban sokan gondoltak arra, hogy lesz egy nagy földrengés, és minden öszedől? Erre bumm, meglett?

2011. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem olyan mint hogy ha ez egy meditációs videó lenne. Még a zene is passzol.
2011. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit olyasmi. :)
2011. márc. 14. 17:30
 4/5 anonim válasza:
sztem jó csak kivárni a végét...húú
2011. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik. Egybevág azokkal, amit mostanában olvastam erről. A gondolatok kis fényenergiák, és megvalósulnak, ha sok hasonló godnolat erősíti egymást.
2011. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!