Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a fene az a bizonyos "Titok"?

Mi a fene az a bizonyos "Titok"?

Figyelt kérdés
már többször is láttam itt hogy valami filmszerűség de miről szól?Mi a filmben ez a Titok?
2011. ápr. 2. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nézd meg: [link]
2011. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
vonzás törvénye. sokat gondolsz valamire az valóra válik. nagy hülyeség az egész.
2011. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
hát..hülyeségnek nem teljesen hülyeség. persze ha csak gondolsz rá, nem fog valóra válni, tenni kell érte. de a pozitív gondolkodás nem hátrány. de ott sem szabad átesni a ló másik oldalára.
2011. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ésszel lehet használni.

Csodát ne várj tőle.

2011. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
No úgy kacsa ahogy terjesztik ha igaz volna én már régen többszázszoros milliomos lennék.
2011. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Légyszíves kedves bunkó/tahó/hitetlen emberek takarodjatok innen szépen! Sajnálom hogy a ti életetek ilyen szar hogy ide kell jönni oltogatni...


Kérdező: A Titok egy az egyben a vonzás törvényéről szól. Van ennél egy jobb KÖNYV, az Erő. Ezt is Rhonda Byrne írta.

Én a saját bőrömön tapasztaltam hogy MŰKÖDIK.

2011. ápr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egyetértek előző,és köszönöm a te válaszod volt eddig a legnormálisabb/értelmesebb/kedvesebb.
2011. ápr. 3. 11:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az én válaszom normálisabb, picit reálisabban látom a helyzetet.
2011. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az is az volt
2011. ápr. 5. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!