Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy az Isten...

Hisztek abban, hogy az Isten jeleket küld nekünk?

Figyelt kérdés
hogy amikor már teljesen letettünk vmiről és kaptunk is jelet h tegyünk le róla, hirtelen történik valami ami mégis csak egy apró jel, de afelé húz, h nem jó döntést hoztál?
2011. ápr. 4. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
én azt hittem a földön kívüliek küldenek jelet a fogtömésünkben található mikrochipeken keresztül.
2011. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

dehogy!az előzőre ne is halgass!

nem hiszek benne

nem "isten" mert olyan nem is létezik,hanem szeretteink velünk vannak és ők küldenek jeleket mert ők tudják mi a jó nekünk

2011. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy te mit tartasz rossz döntésnek. Isten nem tervezi el előre az életünket, tehát ha már valahogy döntöttünk akkor kár rágódni rajta.

Persze lehet, hatalmas hibákat elkövetni, ha pl. munka helyett a bankrablás mellett döntöttél. Egyéb esetekben érdemes jelekre odafigyelni. Nekem már jött üzenet, amikor egyik ismerősöm hozzátartozója meghalt, hogy most inkább ne keressem ( én akkor még nem tudtam hogy meghalt). De ez nem feltétlenül Istentől jött. Lehet más forrása is az üzenetnek, mondjuk a kollektív tudattalan, vagy a felső tudat.

2011. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 valakiakitnemismersz ***** válasza:
0%
Nem hiszek istenben.Én már csak saját magamban hiszek mivel már sokat csalódtam az emberekben.
2011. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
én abban hiszek, hogy a lipótot újra meg kéne nyitni
2011. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem küld nekünk jelet senki. Csak egyesek bizonyos dolgokat "égi jelként" értelmeznek. Ez kb ugyanolyan baromság mint az "ennek oka volt, ennek így kellett történnie".
2011. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a betegségemnél küldtek jelet az égiek. Kapunk jelet, sokszor nagyon konkrétat, egyértelműt.
2011. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen, kapunk jeleket, meg akadályokat is gördítenek, ha nem engednek valamit megtenni. PL. Most egy Valakim Japánban van a férjével. Nem ott laknak, ahol a katasztrófa volt, de oda akartak menni hétvégére pont akkor. Cakhogy a lánynak 39 fok láza lett. Így tehát nem tudtak menni. És akkor megtörtént a tragédia, de nem velük. Ők megmenekültek. A láz meg elmúlt, mintha nem is lett volna. Vannak ilyen jelek, igen.
2011. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Beszélgetések Istennel c. filmet.
2011. ápr. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

gondolom a magadban megszólaló "hangra" gondolsz jel gyanánt...igen mindenkinek küld Isten ilyen jeleket, mivel Isten a mélyebb énünk, és csak a legjobbat akarja nekünk...ezeket a jeleket nevezhetjük intuíciónak is, ihletnek, sugallatnak, belső hangnak, inspirációnak...amikor belülről jön egy érzet, egy tiszta, halk világos és biztos érzés, hogy "ez az"...:)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!