Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez csak a véletlen? Vagy a...

Ez csak a véletlen? Vagy a sors keze?

Figyelt kérdés
ma a buszmegállóban álltam és reménykedtem benne hogy a kiszemeltem mellém ül...néztem a földet, és a beton hol vizes volt, de volt ahol már meg volt száradva. és úgy kijött belőle egy "rajz" vagyis én láttam benne h ott áll az ülés mellett ahová én leültem..és hát tényleg mellém ült. aztán elindult a busz, majd ezsembe jutott egy zene és az játszódott le bennem, erre hirtelen valakinek az mp4-én ugyanaz a dal szólalt meg rögtön azután mikor rágondoltam arra a zenére. Egyébként mindketten félősek vagyunk, bár szerintem a sors nagyon össze akar bennünket hozni..aztán lementünk bnőmmel az ebédlő előtti előtérbe, majd még ott volt pár osztálytársam..és aztán jött a kiszemeltem de akkorra mindenkire rájött az h megy ebédelni, wc-re, szal mikor ő már megérkezett csak mi ketten voltunk az előtérbe...vannak még hasonló sztorik...
2011. ápr. 5. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Ezekre a helyzetekre szokták mondani, hogy bevonzottad. Tudod a Vonzás törvénye :) Bárcsak nekem is így bevonzódnának a dolgok..
2011. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%
Fura:) Elég szerencsés vagy.Ennek így kellett történnie.Talán közeledni akar hozzád:)Sok szerencsét!
2011. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ÉS mi van ha a sors keze eltörik? Akkor a lábával lökdös?


Amúgy meg kicsit értetlenül írsz. A rajzos dolog egyértelmű. Az emberi agy minden rendezetlen alakból rendezettet csinál.

A zenés cuccba semmi különleges nincs. Véletlenül könnyen megtörténhet. A wc-s dolog meg teljesen hétköznapi.


Sors nem létezik, nincs megírva ki kivel jöjjön össze, és kivel mi történjen.

2011. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem értem ennek mi köze lehet a sorshoz...
2011. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyszeruen bevonzottad... semmi baj, igy meg ossze is johettek :)
2011. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező első vagyok. Ha nem nagy kérés dobsz nekem egy mail-t szeretnék valamit kérdezni priviben. hattyu24@citromail.hu
2011. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bretso ***** válasza:
Egyáltalán nem különleges, amit leírtál. Nem sors, csak puszta véletlen. Nem mintha elhinném, hogy olyasmi, mint a sors létezik.
2011. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg nagyon össze akar hozni minket a sors. De sajnos csak néha "okoz örömet" aztán sokáig bánatot...pl a buszon vmikor nem tud mellém ülni mert vagy fél vagy odaül mellém más. De van olyan nap amikor mintha meg lenne rendezve h mellém kell ülnie, mert nem ül mellém addig senki. Sajnos itt a nyáriszünet és 2és fél hónapig nem láthatom=( sok szép emlék történt a tanévben, csak az a baj egyikünk sem lépett =( sokszor volt pl. amikor éjszaka róla álmodtam valamit, az mindig kihatott a másnapomra mert akkor tuti történt velünk vmi (ha már hozzám szól vagy mellém ül már az nagy szó) pl. egyszer elkéreckedtem tanártól mert rá 5percre ment a buszom és odakiabált a fiú h jajj tanárnő engedjen el engem is nekem is megy a buszom még ki is mondta osztály előtt h "Ugye h együtt szoktunk utazni ?" mondom jaa :D látszik hogy mindig ott akar lenni ahol én vagyok:) 2éve szeret, nem érdekli más lány pedig nem fogunk soha összejönni mert ő nem fog lépni, a haverjai még mindig fontosabbak mint a szerelem, én pedig mégúgysem merek lépni. Másik dolog az, h anyumék nem fogadnák jó szívvel, h barátom van..állandóan azt hajtogatják h tanuljak pasizni bulizni még van idő...=( attól félek örökre magam maradok. A nyári szünethez sincs semmi kedvem, úgyis itt fogok punnyadni a kiszemeltemre gondolva =(
2011. jún. 14. 18:55
 9/11 anonim válasza:

Véleményem szerint nincs olyan, hogy 'sors keze'. Ha valamit szeretnél, tedd meg amíg megteheted, magadban kell bíznod, magadra kell támaszkodnod, nem várhatod a csodát!

Ebben az esetben a kiszemelted valószínűleg közeledne hozzád (ne értsd félre, nem feltétlen szerelmes, lehet, hogy csak barátkozni szeretne mert szimpatikus vagy neki) és bár félős, mégis tesz lépéseket ennek érdekében. Szerintem ragadd meg a lehetőséget, és amikor legközelebb melléd ül, kezdj el vele beszélgetni!

De tényleg vigyázz! Gondolkodj higgadtan, tiszta fejjel, különben hatalmas csalódás lesz a vége!

(a többiek egyébként szerintem látják hogy szeretnétek közeledni egymáshoz, és ezért hagytak kettesben)

2011. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Véletlenek nincsenek!
2011. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!