Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet levitálni?

Hogyan lehet levitálni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 15:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
hát ugorj egyet és téveszd el a földet, máris megtanulsz repülni is :O Persze irányítani nehéz. Meg ugya ne gondolj rá.
2011. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%

azt mondod, hogy: vingardium leviosa

de véletlenül sem azt, hogy: vingáádiúúm leviosszá

2011. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%
Vásárolsz egy jegyet a Mars űrhajóra, és ahogy kikerültök a föld vonzásköréből, máris tudsz levitálni. Azt azért kérdezd meg, hogy ez a legközelebbi járat, ez hazajön e a földre, vagy még ott marad egy darabig.
2011. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Jason Becker ***** válasza:

Szerintem - ahogyan előttem is leírták - lehetséges, de az ember ebben a "fejlettségi" állapotában szinte képtelen rá.

Vannak olyan magasabb rezgésszintek, amiket a legtöbb ember nem hogy nem tud elérni, hanem még csak nem is tud róla, nem is hisz benne. Így elég nehéz. Ez is nagyon komplex téma, nem hiszem, hogy egy ilyen "Humor-Herold fórumon agyatlan emberkék között kellene ezt a kérdést megtárgyalni...

Én sajnos még nem találtam olyan fórumot, ahol ezt teljes valójában kötötlenül ki lehetne beszélni. A közvetlen környezetünkben pedig szinte lehetetlen olyan embert találni, akinek ideje is van, fogékony is rá és értelmes polémiát lehet folytatni vele ebben a témában.

No de "Türelem rózsát terem"! :)

2011. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

én tudok olyan fórumot ahol tárgyalják páran ezt akik érdeklik :)

max privátban irom meg a cimét ilyen oldalra nem irom le,mert tudjátok hogy sok idióta ember látógatja az oldalt.

2011. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

ez persze csak azokra vonatkozik, akik nem azért válaszoltak, hogy kötekedni tudjanak

2011. ápr. 12. 20:37
 17/21 anonim ***** válasza:

21:18 - Te se tudsz levitálni, ne osszad az észt! Majd ha levitálsz, rakd fel youtube-ra, és akkor megnézem, és tanulok. Szerintem se lehet, de ha mégis érdekelne hogy hogy, viszont amég nincs OKJ-s levitácicó képzés, addig nem hagyom magam hülyíteni!


"De lehet:

nézd meg, hogyan csinálják a Dragon Ball Zed-ben, a KI-jüket növelik, amivel elérhető a repülés is." - Még színes csíkokat is húznak maguk után, mintha rakétát reggeliztek volna hátulról.

2011. ápr. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Jason Becker ***** válasza:

Hello "tegnap 01:32"!


Én nem azt mondtam, hogy tudok levitálni, de azt viszont mondtam, hogy nem lehetetlen. No, próbáld már ki légyszíves lelassítani a testműködésedet úgy, hogy szinte csak vegetálsz (szívverés, anyagcsere, bla-bla). És ez bizonyított tény!


Te amúgy láttál már 10 millió EUR-t egy összegben a saját szemeddel? Lehet emberkedni és azt mondani, hogy igen, de ha mégsem, az attól még létezik!!!


Az emberi faj agyatlan kishitűsége s a Te szánalmas hozzászólásod bizonyítja azt, hogy az ember még nem elég fejlett az ilyenfajta dolgokhoz.


Szép napot!

2011. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Még ha tudnánk is ezt napi szinten használni, akkor sem lenne sok értelme, mert a fenékkopás megelőzésén kívül szinte semmi haszna nem lenne számunkra. Akármennyire is elhiszi az ember, hogy lehetséges ez attól még a technológia és a hiszem ha látom kora marad.
2011. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Use MAGNETZ!!!! :D
2011. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!