Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz-e hogy ha valakinek...

Igaz-e hogy ha valakinek eltörik a keze/lába, akkor megérzi ha front jön (fáj a keze/lába). és ha igen akkor még az is érdekelne, hogy a veszélyt is megérzi?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
A frontot igen. A veszélyt nem.
2011. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 11 éves vagyok 2x tört el a kezem nem is rég. érzem a frontot de a veszélyt azt nem.

2011. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


A kérdésed első fele így van, ahogy leírtad. A második felel szerintem egy nagy hülyeség. Már hogy érezné meg a veszélyt? Na mindegy.

Nekem nagyon sok sérülésem volt már, pedig még csak 28 éves vagyok. Törés, zúzódás, ficam, szétszakadt a szám középen. mindegyik érzékeny a frontra. Van, amelyik a melegre, van, amelyik a hidegre. A legrosszabb, mikor az alsó ajkam fáj, attól meg vagyok őrülve. Az általában a melegfrontra szokott, mint a karom, amelyiket jól összetörtem 8 éves koromban. tört is, és repedt is a könyököm és a felkarcsontom. Amúgy is gyengébb, és nem olyan benne a keringés, mint a másikban (ha emelem, ég és zsibbad), de ha jön a melegfront, akkor nagyon szokott fájni. Olyankor nem nagyon tudok hajat mosni.


Sajnos, mivel minden nyáron ér valamilyen baleset, ami miatt legalábbis a körzeti orvosnál találom magam, ezért közlöm: nem érzem meg a veszélyt. Sajnos.

2011. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bizony,így van,de nem csak törésnél,hanem szimplán húzódásnál is.Rettentően sajog ott.

A veszélyt nem.:)

2011. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.De az igaz, ha front jön, akkor eltörik a kezed lábad.....
2011. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok mindenkitől halottam ezt, úgyhogy biztosan igaz - én alapjáraton frontérzékeny vagyok, szóval elhiszem, ha valaki "mesterségesen" lett az.
2011. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát nekem volt már eltörve a kezem,de eddig semmilyen frontot nem érzékeltem vele.. Viszont anyumnak volt már lába eltörve és ő mindig megérzi.. Mindig elkezd fájni a lába előtte,főként eső előtt.
2011. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat, ezek szerint meg lehet érezni a frontot... :D
2011. ápr. 13. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem tört el se kezem, se lábam, de mindig megérzem a frontokat. Mindig tudom, mikor lesz lehűlés.

Valóban fájnak az ízületeim, kezem, lábam.

Pedig még csak 24 vagyok, nem öreg néni. :)

2011. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tört el semmim mégis megérzem ha front jön. Attól függ hol és hogyan fáj a fejem... van h napokkal előtte érzem h hideg vagy meleg front jön... és azzal a lendülettel el is múlik a fájdalom. De pl nagy viharok előtt is ugyan ez van, és a vihar eljövetelével a fájdalom úgyszintén megszűnik.
2011. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!