Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy kis érdekesség! Ti melyik...

Egy kis érdekesség! Ti melyik irányban látjátok mozogni a lányt?

Figyelt kérdés

[link]

Én az óra járásával ellentétesen. Ti?


2011. ápr. 22. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%
Én most jobbra látom . Párszor megnéztem már ezt a képet a kérdés előtt is, akkor volt hogy balra láttam ,volt hogy jobbra. De balról is láttam már. Most valamiért jobbra látom. Ezek szerint mindkét agyféltekém jól működik.
2011. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
Én mindkettőre látom. :O
2011. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:

Hát én csak balra látom. Körözhetek az ujammal jobbra ez akkor is balra forog csak.

Nem baj, legalább nem vagyok skizofrén.

2011. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
100%
Skizofrén? :P Aki látja az tudja MINDKÉT agyféltekéjét használni... Szóval én nem fikáznám le a jobbakat :P
2011. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
Én az óramutató járásával megegyezőnek látom a mozgását. Viszont ha a lábfejére és annak árnyékára pillantok, azonnal megfordul a mozgása. Egy másik benyomott honlapra nézek utána, és vissza a lányra. Újra az óramutató járásával megegyező, és ahogy a lábfejére és árnyékára emelem a szemem, megfordul. Ezt már 20x végigjátszottam, ezért tudom biztosra mondani, hogy pont akkor fordul meg, és nem máskor.
2011. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim válasza:
én látom mindkét irányba...ha akrom megfordul...XD de nagyon komoly:) meg néha mintha 8-asokat csinálna...:O
2011. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
arra, amerre akarom, hogy forogjon:D
2011. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
Ez bizony jobbra mozog elég ha csak a felemelt lábát nézzük mivel a jobb van felemelve ezért a forgási irányát is megláthatjuk. Eleinte még megtévesztő tud lenni. Akkor ezek szerint a jobb agyféltekém lenne aktív? És a ballal mi van? Ez a féltekés dolog kamu.
2011. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:

13:13nak szerintem a bal lába és a bal keze van felemelve.

Mellesleg reálszakon végeztem fősulin :-D

2011. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
Jobbról forog Balra. megtévesztő ha valaki nagyon oda akar figyelni akkor próbálja benne keresni a hibát tiszta szemmel balra forog de addig-addig nézi míg nem lát valami jobbra forgás-t és azt kapja el a szemed amikor átfordul jobbról balra..
2011. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!