Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az a hatodik érzék?

Mi az a hatodik érzék?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5 érzékünk van ugye a hallás, látás, szaglás, izlelés és tapintás. Arra szokták azt mondani, hogy hatodik érzék amit megérzel, vagy pl. valami megérzel előre..
2011. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi.Én valahol azt hallottam,hogy akik szellemet,meg ilyeneet látnak,annak van hatodik érzéke,de nem voltam benne biztos,hogy az a hatodik érzék volt.
2011. ápr. 25. 20:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A hatodik érzék az az úgymond "női megérzés" de ez nem feltétlenül a nőkre vonatkozik. Egyébként van egy film evvel.Van egy úgymond hetedik érzék ami a gondalat olvasás amit a mentaliták tudnak általában végrehajtani.Evvel pedig egy sorozat készült.Megnézheted őket.
2011. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor összekevertem a hetedik érzékkel.
2011. ápr. 25. 20:16
 5/15 anonim válasza:
60%

Hatodik érzék az, hogy valahogy tudtam, hogy nem kellene idekattintanom.

Elcsesztem

2011. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

A hatodik erzek szent energia, amivel a mindentudas allapotahoz kapcsolodunk.

Magasabb tudatosagal es szellemi eberseggel jar egyutt.

2011. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

a hatodik érzék maga az elme, ami megtapasztalja a test által közvetített jeleket, vagyis az, ami érzékel igazából. sokan harmadik szemnek nevezik, és igazából ez az egy ölel fel mindent.


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

A hatodik érzék szerintem a megérzés.


Az, hogy megérzel dolgokat, azt, hogy egy esemény hogy végződik például.

Vagy az olyan fajta megérzés, hogy megérzed a másikról, hogy milyen ember. Mondjuk átlátsz hamis maszkján.

Úgy értem ezt, hogy van valaki, aki nagyon kedves veled, nagyon segítőkész stb..., de te érzed, hogy ez valahogy nem hiteles, nem őszinte. Nem gyanakvásról van szó, hanem ÉRZED. És utána ez be is igazolódik.

Vagy az ellenkezője, hogy valaki első látásra nagyon keménynek, magabiztosnak, pökhendinek tűnik, de megérzed benne, hogy ő nem olyan, hanem a lelke mélyén nagyon érzékeny, kedves és sebezhető.


Én így gondolom, hogy ez a hatodik érzék, az, amikor megérzed a dolgokat, és megérzed, hogy a külső maszk mögöt az adott ember milyen is valójában.

2011. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
A mosógép-nél a hülyék hülyítése :)
2011. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én úgy hívom ,hogy telepátia.A kapus megérzi ,hogy a csatár ,hova rúgja a 11-t .Különben semmi esélye.
2011. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!