Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon mi lesz 2012-ben?

Vajon mi lesz 2012-ben?

Figyelt kérdés
Annyi változatot hallottam már és olvastam a neten. Szeretnék még hallani egy párat ha lehet. Aki tudja hogy mi lesz 2012-ben az legyen olyan kedves és írja le. Ja és ha tudja, vhogy logikus magyarázatot is adjon hozzá. A Válaszokat Előre is köszönöm :)
2011. ápr. 25. 21:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
FOCI EB - JEEEEEE!!
2011. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Ha jól tudom,akkor lehet majd megvenni az új Trabantot.
2011. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Akkor jön ki az új nintendo konzol már várom :D
2011. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Karácsooooony!
2011. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%
Életbe lép az új alkotmány.
2011. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
És a diablo 3-mat mikor adják ki? Én meg azt várom :D
2011. ápr. 25. 22:19
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos forrásokból tudom hogy mi lesz:


Orbán Viktor világhatalomra tör ám ehhez szüksége van Fekete Pákóra aki tud valamit amit mi nem, de pechjére egy nyilatkozatában le bu*izza az arabokat akik erre feldühödve megtámadják Európát és elrabolják Viktor vezért majd nikolász szárközy elnök ezért lebombáztatja az arabokat mire azok válaszul atomot dobnak Párizsra és Londonra.De sajnos Viktor vezért halálra kúrták a fogságban és ennek hírére az oroszok és az USA is beszáll a buliba de pechjükkre Amerikát elmossa egy cunami ezért az oroszok az arabok helyett Amerikát bombázzák le.Közben VV Alekosz kiszabadulva a villából tudathasadást szenvedett a rajongói sokktól ezért megfertőzi magát AIDS-el majd minden nőt magáévá tesz ezzel globális AIDS járványt elindítva.Ekkor már-már romokban az emberiség de a hab a tortán hogy még ebben az évben Kiszel Tünde piacra dobja a lemezét, amitől tömeges öngyilkosságok lesznek szerte a világon.Közben Kadhafi megindul szovjet harckocsikkal az oroszok ellen, mire az oroszok lebombázzák őket ám a barmok véletlen atombombákat dobtak le rájuk miután elfogyasztották a vésztartalékként felhalmozott rengeteg mennyiségű Vodkát.Erre viszont az Észak Koreaiak is nagon bepöccennek ezért ők is szétlövöldözik az atombombájukat és így lesz a világvége:D


Megtudod cáfolni 100%-os bizonyítékkal hogy nem így lesz?:D Nem. Na kb ennyire komoly a 2012-es világvége is.

2011. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
milyen alkotmány? Részletezd!
2011. ápr. 25. 22:20
 9/25 anonim ***** válasza:
diablo 3at én is várom.
2011. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 valakiakitnemismersz ***** válasza:
azt is 2012 ha minden igaz 11-be már nem hiszem kiadják a dio-t de amennyit a blizzard halaszt már lehet 13 lesz =/
2011. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!