Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mostanában rettentő nehezen...

Mostanában rettentő nehezen megy az elalvás, tippek? (többi info lent)

Figyelt kérdés
Mostanában rettentően stresszes időszakon megyek keresztül és minden este hulla fáradt vagyok. DE mégsem sikerül csak nagyon későn elaludnom, mert félek. PEdig sosem féltem. Folyton kapcsolgatom a villanyt, szétnézek, majd újra lefekszem. Pedig semmi hangot, semmi paranormális jelenséget nem tapasztalok. Van úgy, hogy elszenderedem, de aztán felriadok és nem tudok aludni. Mindez a stressz miatt van?
2011. ápr. 28. 19:51
1 2 3
 1/21 flora08 válasza:
100%
Nem néztél olyan filmet, amitől megijedtél? Ez szerintem lehet a stressztől is, velem is megesik, hogy nagyon fáradt vagyok, alig várom, hogy aludhassak, aztán csak forgolódok. Próbálj meg relaxálni, nem gondolni a problémákra, esetleg olvass elalvás előtt, az engem mindig elálmosít;)
2011. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ijesztő filmeket nézni.Talán tényleg csak a stressz. De már hónapok óta idegesít, hogy nem tudom kipihenni magam
2011. ápr. 28. 20:08
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom. Nem tudtam sokat aludni egyszerre. Ilyenkor felkeltem és csináltam valamit. Leültem a számítógép elé elmentem sétálni vagy főztem valamit esetleg olvastam. Előbb vagy utóbb elfáradtam annyira, hogy újra lefeküdtem aludni. Hozzá kell tennem, hogy én éjszaka dolgozom és nappal alszok. De a lényeg, hogy ne idegesítsd magad ezzel mert csak azért sem tudsz majd elaludni.
2011. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
valószínű h a stressz miatt van. sajna ilyen már velem is előfordult, mondjuk én nem kapcsolgattam a villanyt, hanem órákig csak feküdtem az ágyamban és nem tudtam elaludni. ez még az érettségi előtt volt. akkor elég nagy volt rajtam a stressz. a herbáriának van 1 olyan nevű gyógyteája h: nyugtató teakeverék, nekem ez bejött
2011. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Lehet a tea nekem sem ártana:) Köszi a válaszokat
2011. ápr. 28. 20:46
 6/21 Tom Benko ***** válasza:
Kakaó, csoki szokott segíteni. Olvasás is.
2011. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hmmmm..CSokicsokicsoki:D Az a mániám:) Olvasni mindig szoktam, sőt tl sokat is (szakmai ártalom:) De háátha.. tegnap is fél2 felé még felvoltam...:(
2011. ápr. 28. 21:17
 8/21 anonim ***** válasza:
ha hiszel a **ban, és küldesz egy képet, én elaltatlak. az egyik munkatársam alvásgondjait is megoldottam így. a csoki ilyenkor nem jó, élénkít. esetleg a teakeverék, amit ajánlottak, vagy sima citromfű tea.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
citromfűtea, már délutántól több adagban, és alvás előtt kakaó, vagy mézes tej, és 10 15 perces jó meleg ülőfürdő is sokat számít
2011. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 BlackSword ***** válasza:
Állítólag a meleg tej... De én nem próbáltam még, mert nem vagyok hajlandó melegen meginni a tejet... De azt mondják, hogy működik...
2011. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!