Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minden fajta obszidián véd...

Minden fajta obszidián véd meg a gonosz szellemektől?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap olvastam, hogy az elűzésükre az egyik legjobb eszköz. Csakhogy ennek a kőnek több fajtája létezik (hópehely stb...) Nem nagyon hiszek az ilyen köves kütyükben, a szellemekbe (tapasztalatok alapján) annál inkább, ezért kéne. Aki nem hisz a szellemekben, csak kötekedni, vagy kiröhögni akarja a másikat, az kérem ne írjon választ. Ökörségekre sem vagyok kíváncsi. Köszönöm. 31/N
2011. máj. 5. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
hát igen, 31 évesen ideje lenne felnőni és nem hinni a szellemekben, de amúgy, ha meg léteznének is szellemek, azokat szerintem nem állítaná meg 1 kavics...
2011. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ez az a válasz amire nem voltam kíváncsi (az első részére)a többit köszönöm. ha nekem fel kell nőnöm, akkor neked meg olvasni kell megtanulnod. köszi.
2011. máj. 6. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom, hogy elég régi a kérdés, de hátha tudok még segíteni:) Szellemek "elűzése", lakás energiáinak tisztítása: 1 fehér mécses, tömjén füstölő. Mindkettőt égesd el, (a mécsest is teljesen, amíg magától ki nem alszik), ez nagyon hatékony módszer.

Az obszidiánról nem tudok sokat (én pont ma vettem, én sem hiszek a köves "kütyükben", de hátha:), Ganésa medálról hallottam, hogy ebben segít, távol tartja az ártó lelkeket, meg szerencsét hoz, de elvileg az obszidián távol tartja a rossz energiákat, illetve ilyen még a kiaztolit (más néven keresztkő).

21/L

2012. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!