Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » BlackSwordhoz szól a kérdésem:...

BlackSwordhoz szól a kérdésem: Olvastam pár kommented és azt veszem ki belőlük hogy te elég ellenséges az ezohívőkkel szemben legalábbis az olyanokkal szemben akik hisznek a természetfelettiben. Megadnád erre a választ? Megköszönnöm.

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is észrevettem már, hogy ellenséges, bár nem értem miért, mert mindenki abban hisz, amiben akar, nem kell itt...hittéríteni, mert ez sem más, amit ő csinál.
2011. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
vallásszabadság van szóval kuss.
2011. máj. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szegény blacksword:D
2011. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

nem ellenséges, csak próbálja kivezetni az ezosokat a sötétközéporból a jelenbe.

Abban is igazság van, hogy vallásszabadság van, de az ezo mióta vallás?

2011. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

mindenki abban hisz amiben akar.

előbb kutas mielőtt fröcsögsz.

2011. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

14:38 vagyok

én ugy tudom kvantumfizikával magyarázható az ezódolgok.

persze nem a babonák hanem ha mélyebben beálsol az ezotériába érdekesebet találsz.

én is ezós vagyok de nem érdekel a babonák,asztrológia.

meg van a saját eszem csak probálok valamit mutathatót felmutatni :)

2011. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha már szóba került a kvantumfizika. Ezeket a kis olvasmányokat mindenkinek ajánlom, különösen a szkeptikusoknak.


[link]

[link]

[link]

2011. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És mi van Szeroval? Már aki szokta olvasni a kommentjeit.
2011. máj. 9. 15:06
 9/14 A kérdező kommentje:
Na mi van hirtelen úgy elhallgattatók. :(
2011. máj. 9. 15:39
 10/14 anonim ***** válasza:

14:53. :)


Már csak annyi a dolog, hogy megszabaduljunk az illúziótól, melyet az a bizonyos Kvantum Tudat által indukált világ okoz, ugyanis az behúz egy elég komoly kis pszichológiai problémát. :D


egyébként van is egy tanítás, mely pontosan a mindent felölelő, osztatlan Elméről, a gondolatiság elvéről szól, és azzal ad magyarázatot a létezés miértjeire, teljesen racionális magyarázatokkal, mert végül is, vagy gondolat a világ, vagy nem, vagy a tudaton belül van az anyag, vagy nem...lehet választani...mivel itt nincsen harmadik. :P


ui.: elnézést az offolásért.


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!