Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az alábbi esetem lehet véletle...

Az alábbi esetem lehet véletlen, vagy nincsenek véletlenek?

Figyelt kérdés
Érdekes dolog történt velem. Tegnap egy ügyfelem hozott egy rendelést, de mivel nagyon sietett, csak a kapuban álltunk meg és kutyafuttában bediktálta a telefonszámát, amit ráírtam a megrendelőlapra. Ma hívni akartam, hogy elkészült az áru, de egy férfi hang aki felvette a telefont értetlenül vissza kérdezett, hogy miről van szó, de a nevemen szólított. Na ná, hogy a nevemen, mivel ismer, mint kiderült, ő egy másik üzleti partnerem akivel mindennapi kapcsolatban vagyok. Viszont a két férfi nem ismeri egymást sőt a telefonszámuk még csak nem is hasonlít egymásra (az egyiké 20-as, a másiké 30-as) a tegnapi ügyfél nem is értette saját magát sem, hogy miért diktálta be azt a számot. Én nem hiszek a véletlenekben, úgy gondolom minden ilyen eset valami üzenet, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. máj. 19. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen elgondolkodtató, és én sem hiszem,hogy véletlen... Te hogy érzed,mire akart "figyelmeztetni" ez az üzenet?
2011. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem valami nagy dologra, talán ők ketten kell, hogy üzleti kapcsolatba kerüljenek, mivel mondtam az ügyfelemnek, hogy ha már egyszer így történt, tegye el azt a számot is, mert ők meg ezzel, meg azzal foglalkoznak. Épp most meséltem a férjemnek a sztorit, szerinte kb, annyi esély van egy ilyenre, hogy egy idegen egy ismerősöm számát adja meg véletlenül, mint nyerni az ötös lottón, vagy még annyi sem.
2011. máj. 19. 11:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

egyszer lemerült a telefonom és nemtudtam a számot kinézni sem ami kelett.elmentem fülkébe és megpróbáltam emlékezetből tárcsázni. persze nemjószámot hívtam de megkérdzte a srác aki felvette hogy kit keresek. ésss.. kiderült hogy ismeri. 200km-rel arrébb lakott. megadta a jó számot végül.

máig alig hiszem el. mint a lottóötös..

2011. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 3rdeye ***** válasza:
100%
velem is volt már ilyen, egyik nap beszéltem egy emberrel interneten keresztül, akit nem is ismerek, másnap tök véletlenül felhívott, úgy, hogy félretárcsázott :D
2011. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Itt az lehetett, hogy aki rosszul adta meg a számot, ismeri az illetőt.
2011. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az értelme a történteknek, de az biztos, hogy semmi sem történik véletlenül. Ennek is meg volt/van az oka.
2011. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
18:07-nek. 10%, hogy nem ismerik egymást. Nem vagyunk olyan "viccelődős" kapcsolatban, hogy letagadják, mindegyik állítja hogy nem ismeri a másikat. De még ha ismerné is. Talán szerelmes az ügyfelem az írószer kereskedőbe, hogy a saját száma helyett az övé jut az eszébe? Mert ha én esetleg össze keverem a számom a férjemével, az még érthető.
2011. máj. 20. 09:12
 8/11 A kérdező kommentje:
ja nem 10%, hanem 100% :-)))))
2011. máj. 20. 15:01
 9/11 szamszara válasza:
100%

Megpróbálom röviden és érthetően leírni az én történetemet.

A történet első része: Egy bevásárló központban leszólított egy hölgy,aki egy utazás szervező Kft-nél dolgozik. Megesett rajta a szívem,így megadtam a telefonszámomat,e-mait,stb. -hogy tudják az aktuális ajánlataikat hol közölni.

A második rész: Volt egy telefonszámom,amit már csak néha használtam,több mint 10 éve az enyém volt a szám /előfizetéses/,aminek a megszüntetésével kapcsolatban volt némi vitám a szolgáltatóval. Egyszer azt tapasztalom,hogy ismerőseim jelzik,hogy azon a számon nem én veszem fel a telefont.

No gondoltam,felhívom "magamat" egy másik telefonról. Persze nem vette fel senki,de kis idő múlva csörög a "saját" számom,és elkezdeném kérdőre vonni a hölgyet a másik oldalon,aki pedig ellentmondást nem tűrően utazási ajánlatokat kezd el mondani nekem. Én meg csak kapkodom a levegőt és próbálom megkérdezni,hogy-hogy erről a számról keresnek,ami az enyém volt még pár napja...

Szóval,azt a számot,amit megadtam a bevásárló központban a hölgynek /mint saját elérhetőségemet/ nos azt a számot a szolgáltató kiadta pont annak a Kft-nek,akik,ami ezzel az utazásszervezéssel foglalkozik. A hölgy akkor pedig nem azért hívott vissza,mert látta hogy én kerestem,hanem mert az a szám is meg volt nekik adva a másik mellett, és ő pont most és akkor ért rá engem felhívni egy aktuális ajánlattal.

Mindenesetre amilyen kacifántos,olyannyira érdekes :)

2011. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát érdekes dolgok vannak az tény, rengeteg telefonszám bolyong a nagyvilágban és nem tudni mikor és hol, véletlen vagy a sors, de néha összetalálkoznak a számok tulajdonosai, ami még mindig rejtély, hogy véletlen-e, vagy céljuk van egymással.a férjem azt mondta nekem, hogy egy ilyenre akkora esély van, mint a lottó ötösre. Háát én cáfolom, mert alig két napja írtam ki a kérdést, és már hányan vagytok, akiknek volt hasonló véletlenjük. De ha azt kérdezném hányak vagytok akik megnyerték a lottó ötöst, kevesebb válaszadó lenne és nem csak azért mert nem vallaná be, hanem azért mert a legnagyobb valószínűséggel nincs is olyan felhasználó az oldalon, aki megnyerte volna valaha a lottó ötöst! Ezt ki sem merném írni kérdésként, hogy van -e olyan aki megnyerte, mert én sem árulnám el, nem sok esélyt látok rá.
2011. máj. 21. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!