Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy használjátok vagy hogy...

Hogy használjátok vagy hogy használjátok "másképp" a vonzás törvényét?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 13:03
 1/10 anonim válasza:
Mi az, hogy másképp? Mihez képest másképp? Erre a kérdésre szerintem így, ebben a formában nem nagyon tudunk válaszolni.
2011. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi van?
2011. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt, ezen az oldalon olvastam nemrég, valaki irta, hogy ő másképp használja a vonzás törvényét. Én sem értettem, ezért tettem fel a kérdést.
2011. máj. 20. 14:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én azt tudom elképzelni, hogy valaki rosszul használja a vonzás törvényét, és azt hiszi, hogy valami nagyon jó dolgot vonz be, és utólag derül ki, hogy bizony valami nagyon rossz dolgot vonzott be az életébe, amit már nem lehet visszacsinálni.

Üdv: Anna

2011. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves Anna!

Ki tudnád fejteni bővebben? Például mit lehet rosszul bevonzani. Nem nagyon értem :S

2011. máj. 20. 22:56
 6/10 anonim ***** válasza:
például be akarsz vonzani egy KONKRÉT személyt mondjuk társnak és kiderül hogy mégsem ő az igazi
2011. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi:)
2011. máj. 25. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:
És azt honnan tudjuk,hogy rosszul alkalmaztuk és nem a megfelelő társsal vagyunk?
2011. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az csak konkrét emberek bevonzásánál lehet rosszul alkalmazni, mert lehet hogy te őt nagyon szereted, az igazinak gondolod, pedig ő nem. Inkább úgy próbáljátok bevonzani, hogy az igazi jöjjön el, ne pedig XY, és akkor biztos hogy jót vonzottál be és nem csináltad rosszul!
2011. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Igen, ez is egy jó példa, de ebből még ki lehet keveredni. Mert ha nem a megfelelő társat vonzottuk be, akkor max otthagyjuk az illetőt, ha meg már hozzámentünk, akkor elválunk tőle, de ennél van sokkal rosszabb is.

Ha pl. valaki bevonz az életébe egy vallást, és felveszi azt, na abból aztán nem fog tudni szabadulni soha az életben, ha nem azt a vallást vonzotta be, amit kellett volna.

Ha pl. az történik valakivel, ami velem is majdnem megtörtént, hogy bevonz egy vallást, és felveszi, és bizony nem azt a vallást vonzotta be, amit kellett volna, akkor ott már nem lehet mit csinálni. Mert el lehet ugyan hagyni a hitet, amit az ember felvett, de legjobb esetben is kiközösítik az újonnan megszerzett barátai, arra meg gondolni is rossz, hogy mi történik akkor, ha valaki olyan szerencsétlenül használja a vonzás törvényét, hogy mondjuk bevonzza az életébe az iszlám vallást, aztán rájön, hogy bocsika, nem ezt kellett volna.

Szóval, velemis ez történt majdnem, de még időben rájöttem, hogy ez így nem lesz jó, és szerencsére nem jutottam el odáig, hogy felvegyem az iszlámot. Gyorsan átprogramoztam az agyamat, és bevonzottam a baháí vallást, amit még szintén nem vettem fel, de fel akarom venni a baháí vallást, és én így nagyon boldog vagyok, ésúgy érzem, ennél hiperszuperebb dolgot nem is vonzhattam volna be az életembe.

Ha meg később kiderülne, hogy ez bizony mégsem hiper így (aminek minimális az esélye) akkor biztosan vannak jó dokik, akik segíteni tudnak, amikor az ember teljesen tropa lesz, dehát ennek sztem nálam minimális az esélye.

Szóval, tényleg nagyon vigyázzon mindenki, hogy hogyan, és mire használja a vonzás törvényét, mert ha rosszul használjuk, akkor bizony bele lehet kerülni egy ördögi spirálba, amiből nincs kiút, max az öngyilkosság, de aki ilyet tesz, az megtagadja Istent.

A vonzás törvényénél erősebb Isten törvénye, de Isten sokszor hagyja, hogy magunkkal rántson a vonzás törvénye még akkor is, ha ezzel teljesen tönkrevágjuk az életemet, mert Isten azt akarja, hogy a saját hülyeségünk által is tanuljunk.

Üdv: Annazara (baháíként a Zara lesz az új, és a másik nevem, ami nem kötelező, de nekem tetszik a Zara, és én szeretném)

2011. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!