Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Rontás van...

Mi történik velem? Rontás van rajtam?

Figyelt kérdés
Az élettől mindig jót kaptam. de én ezt a jót mindig elrontom akaratlanúl. Legyen szó párkapcsolatról, baráti kapcsolatról, bizalomról. akaratom ellenére bármi jót kapok mindig elrontom. Mit tegyek? segitségeteket köszönöm.
2011. máj. 24. 15:44
 1/4 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Hát persze. Csak is más magyarázat nem is lehet... pl hogy pancser vagy?
2011. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rontás az csak egy jól kitalált reklámfogás, hogy így csaljanak ki az emberekből pénzt. Nincs rontás rajtad :)

De amíg elhiszed, hogy mindig balszerencséd lesz, addig ez nem is fog változni. Tessék úgy gondolni magadra és elhinni, hogy nem lesz több ilyen eset és akkor nem is lesz.

2011. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem rontás.

Járj el valami önismereti tanfolyamra és próbálj rájönni (készíts listákat, hogy milyen helyzetek nem jöttek ki jól, mit tehettél volna másképpen, stb.) hogy mi az amit TE tehetnél azért, hogy ez ne így legyen.

A rontás annyi, hogy a hibáinkat kívülre vetítjük, így könnyebb fenntartani az énképünket. Ha változtatni akarsz, inkább magadba nézz bele! Nehezebb, mint levetetni egy rontást, de hasznosabb

2011. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl aggodalmas vagy. Meditálj sokat és vegyél folyadékkúrát
2011. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!