Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most októberben eljön a...

Most októberben eljön a világvége?

Figyelt kérdés

Az az Úr, aki elmúlt hétvégére jósólta a világvégét átnézve saját számításait észrevette, hogy elszámolt valailyen korrekciót. eNnek eredményeképpen most októberben szerinte valóban eljön a vég. Te mit szólsz ?


[link]


2011. máj. 24. 17:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
jóvan-.-" már tényleg elegem van ebből a sok világvégés mindenből.
2011. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 valakiakitnemismersz ***** válasza:
92%
Hát persze hogy vége lesz én már csak tudom! Jézus küldött engem hogy szóljak neked minden ingóságod add át nekem te pedig 1 hétig ne vegyél ételt magadhoz.Utána kérj kaját bárkitől és várd az ítéletet.A cím ahova a dolgaid küldheted: Pokol:9. bugyra a nagy szikla tetején a számítógép és a sátán trónja mellett!
2011. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
xDD...ez jó
2011. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Szerintem most menjetek bevásárolni a Tescóba mert augusztusban már 200 kilométeres sor lesz minden butik előtt a felvásárlási láz miatt, mert 1 csávó azt mondta hogy októberben world end lesz. Ezt rajta kívűl naponta 20 ember megmondja én sztem most május 32-én lesz...
2011. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
úgy mint most 21én is eljött
2011. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt is volt egy világvége. Az októberi ugyanolyan lesz.
2011. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
2011. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Miért vagytok ennyiree elítélőek ? Most alaposan áttanulmányozta a számokat és október jött ki !


A Tescoban éppenhogy nem a világvége előtt lenne tömeg, mert akkor már késő van, éppenhogy most. Szerinte elpusztűl a föld.


Különben is, majdnem igaza lett. Végülis vihar meg égdőrgés volt akkor és most még potosította októberre.

2011. máj. 24. 19:09
 9/34 valakiakitnemismersz ***** válasza:
83%
Hát persze... csak megsúgom ítéletnap nélkül is szokott villámlani de ezt ne mond senkinek pszt... :)
2011. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Meg az ég dörögni.
2011. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!