Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért lehet rám ilyen hatással...

Miért lehet rám ilyen hatással a Himnusz?

Figyelt kérdés
először is leszögezném, hogy nem tudtam eldönteni milyen kategóriába írjam.. este amikor elalszok, mindig bekapcsolva hagyom a tv-t, mert azon alszok el. és MINDIG, amikor az RTL-en elkezdődik a Himnusz, akkor kelek fel. ez még így nem is annyira nagy dolog, bár hozzáteszem, hogy már a legelején megriadok, amikor még szinte nincs is hangja.. de ami érdekesebb, az az, hogy nagyon különös érzéssel kelek fel, leírhatatlan érzés, kicsit a sírás és a megtörtség határán vagyok, de mégis erősnek érzem magam. nehéz érzéseket leírni, valószínüleg ezt se sikerült érthetően. ja és még annyi, hogy ennél erősebb érzést soha nem éreztem még, akármilyen szörnyűség vagy jó dolog is történt velem. olyan erős érzés, hogy fizikálisan is érzem szinte. ha olyan csatornán van a tv amin nincs himnusz, akkor nem kelek fel... ez mégis mi lehet??? lehet hogy hülyén hangzik, de hátha itt majd valaki tudja mi ez, és hogy miért pont a Himnusznál..
2011. máj. 27. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a TV-n alszol el,akkor éjfélre az első mély álmodból felébredsz a zenére. Akkor is felébrednél,ha nem a Himnusz szólna.
2011. máj. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
éppen ezért írtam hogy másra nem kelek fel, csak Himnuszra. soha nem szoktam felkelni éjszaka, jó alvó vagyok.ha mégis megébredek valami hangra, akkor gond nélkül visszaalszok. de ha a Himnusz szólal meg, már akkor felkapom a fejem a tv-re, amikor még el sem kezdődött a "zene", hanem csak a videó..
2011. máj. 27. 06:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre csak egy válasz lehet: Te vagy Kölcsey papa reinkarnációja!!! Heil!
2011. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem egyszer olyan volt hogy amikor felébredtem a himnuszra akkor is az rtlen volt felriadtam felültem és ilyen szorító érzésem van!
2011. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tudat alatt bennetek vannak dolgok, a magyarsággal, és ehhez kapcsolódó dolgokkal kapcsolatban érzések, amiket a Himnuszhoz köttök, ezért törnek elő.:S
2011. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!