Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek vámpírok?

Szerintetek léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Vannak emberek akik szeretik a vért sápadtak és furcsán viselkednek. Teljesen olyanok mint amilyennek leírták őket a könyvekben meg olyanok mint a filmekben. Ok valamilyen betegségben szenvednek vagy tényleg vámpírok?
2011. máj. 28. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, feltűnési viszketegsében szenvednek. Vámpírok nincsenek.
2011. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy vannak..nem lehet tudni.
2011. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Írd be Googleba, hogy porfiria. Ez egy érdekes betegség, úgy néznek ki a betegségtől az emberek, mint 1 vámpír és azt is olvastam, hogy vannak akik kívánják a vért, mert ugye elég gyengék,a bőrük stb és egyszerűen kívánják a szervezetéből hiányzó anyagok miatt.
2011. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fúúú! Én beírtam és megnéztem a képeket is. Hááát...patológián dolgoztam, láttam egyet s mást de ezek még engem is megdöbbentettek!!
2011. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Vámpírok nem léteznek. A sok hülye kis vámpíros film meg sorozat amik mostanában nagyon nézettek okozzák azt hogy bárki aki nézi képes hinni a vámpírokban. egyszerűen lehetetlen hogy legyenek... persze ez az én véleményem és előre szólok hogy nem nézem le azokat akik hisznek bennük vagy valamit máshogy gondolnak.
2011. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek már, BuFFY kiírtotta őket !
2011. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok!
2011. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek vámpírok. Porfiriára tényleg keress rá.
2011. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne röhögjetek ki, de szerintem ha vannak, és olyanok mint a filmekben (nem a tvájlájtra gondolok... hanem az igazi vámpírokra, embervérrel, naponszétégéssel, varjúváváltozással stb.) akkor elég ügyesek ahhoz, hogy te, aki úgy hiszed hogy nincsneke vempájörök és abszolúte nem vagy nyitott az ilyen dolgokra, ne tudj meg semmit felőlük.
2011. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!