Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 00:00 mostanában mindig ekkor...

00:00 mostanában mindig ekkor nézem meg az időt. Jelent valamit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 08:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Egy nagy 0 az életed.
2011. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy nem alszol eleget.
2011. máj. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

bocs de nem hozzáértők ne írogassatok már...

arra értettem h lehet-e üzenete,épp ezért tettem ezotéria témakörbe...

2011. máj. 30. 08:29
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha megébredsz és pont ekkor nézed meg akkor a szervezeted reflexből szokott hozzá ehhez, én is így vagyok vele csak mindig 5:30 kor nézem meg az időt max 1 perc eltéréssel de mindig már vagy 2 hete. Hozzá vagy szokva ehhez.
2011. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
"nem hozzáértők"... vazz, mintha már egy tudomány lenne xD úgyhogy mostantól laikusok ne merjenek ide írni!
2011. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól működik a belső órád. Ez a "tudományos" magyarázata.
2011. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Mihez nem értők? Csak órások szólhatnak hozzá?
2011. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Na erre van egy nagyon nagy élményem: Egy időben én folyton 3:20-kor ébredtem fel és néztem az órára. Egy darabig véletlennek hittem, de miután egy év után is tartott az állapot mikor elköltöztünk, pedig új helyen megváltoznak az alvási szokások. Nem mondom, hogy minden nap, de amikor felébredtem mindig 3:20-at jelzett az óra. Egyre kíváncsibbá tett a dolog, mert úgy éreztem a számnak jelentősége van. Aztán később kaptam egy filmet, amiben egy ateista nő találkozik Jézussal és Jézus segíti őt rátalálni a hitre. A végén búcsúzóul felír neki egy számot. a Nő haza megy, előveszi a bibliát ránéz a kártyára és a következő áll rajta: "Jelenések könyve 3:20" Amiben a következő áll: Imé az ajtó előtt állok és zörgetek; ha valaki meghallja az én szómat és megnyitja az ajtót, bemegyek ahhoz és vele vacsorálok, és ő én velem. Még most is kiráz a hideg, végtelen boldogság töltött el akkor. Bár kizárt, hogy a 00:00-t megtalálod a bibliában, de mindenképp van üzenete.
2011. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
többszörös szerencse.. :D
2011. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

órások:DDDD


utolsó:nagyon érdekes történet,én is ilyenre lettem voltam kíváncsi....

de lehet h a 0 -t az életemben kell keresnem,ahogy a legelső válaszoló írta,mert mostanában tényleg úgy érzem,h kicsúszik a lábam alól a talaj,és nem jön össze semmi:(((

2011. máj. 30. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!