Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rosszakarat vagy mi lehet ez?

Rosszakarat vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyre írok e de szeretnék tanácsot kérni!

A lényeg az hogy egy éve költöztünk össze párommal egy albérletbe!Az egy év alatt 6 állatunk volt és mindegyikkel pórul jártunk!Nem velünk van a baj mert otthon mind a kettőnknek volt/van állata és semmi baj nincs velük,de itt...

Akármilyen állatot hozunk az egy pár nap után (1-2nap) megbetegszik!Egy vagyont hagytunk már az állatorvosoknál de vagy megpusztultak vagy el kellett ajándékoznunk őket mert nem tudtuk tovább fizetni az orvosi ellátást vagy mert átvágtak bennünket(nem akarok belemenni)!Volt 2 kutyánk és 4 cicánk eddig,a legutolsó cica 6 hetes volt és 2 nap után megdöglött!:(

Otthon nekem van egy 4 éves cicám,makk egészséges és imádjuk egymást!Páromnak volt már görénye,kutyája és egyikkel sem volt probléma soha!

Valahogy nagyon nem akarja valaki hogy állatok legyenek a lakásban!Előttünk egy öreg néni lakott itt aki a lakásban utálta az állatokat,sosem viselte volna el hogy nála állat lenne(kutya,macska)!Másfél éve halt meg!Létezik hogy ő csinál valamit?

Semmi olyan nincs a lakásban ami ártana az állatoknak,se penész se más...szeretjük a tisztaságot!

Már kétségbe vagyunk esve,nem tudunk állatok nélkül élni és már nem tudunk mit tenni,tud valaki segíteni?

Köszönöm előre is!


2011. máj. 30. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát a néni meghalt, így nem hiszem, hogy árthatna. Érdemes lenne csinálni valami nagy átfogó vizsgálatot a lakásban. Lehetséges, hogy van valami mérgező cucc, ami rátok is hat, csak gyengén, de az állatokat kikészíti.
2011. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem,a lakásban biztos hogy nincs semmi!Nem rég lett felújítva és én sűrűn takarítok és nem látvány takarítás van csak,hanem alapos!Nem vagyok tisztaság mániás de tisztességesen ki szoktam takarítani!Azért is nem értjük mi lehet a baj!Az állatok be voltak oltva és 1-2 nap alatt megbetegedni de hirtelen...semmi előjel,ugrabugra meg minden és másnap reggelre meg alig van erejük...
2011. máj. 30. 10:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy szellem. De nem biztos. Nem szoktatok furcsa dolgokat tapasztalni a házban? Megnézettétek egy szakértővel a lakást, hogy milyen méreganyagok okozhatnak ilyen állat döglést?
2011. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem hiszünk benne hogy szelleműzőt hívjak,de értetlenül állunk a kérdés előtt!Szokatlant nem,de az első kutyánk egyik éjszaka az ágy alá bújt és kegyetlen ugatásba kezdett aztán morgott és egy pár perc múlva kijött magától!A folyosóra kinéztünk,nem volt kint szomszéd a villany sem világított!Én nem szeretek itt lakni,valahogy nem tudom a magaménak érezni!De semmi mást nem tapasztalunk ezen kívül!
2011. máj. 31. 17:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szelleműzőre gondoltam. Hanem egy aféle orvosra, aki ért a méreganyagokhoz. Elolvastál valamit azt hiszem. De valóban szellemgyanús. Az a néni az a rossz indulatú fajta volt?
2011. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja,bocsi!Nem nem hívtam még olyat sem!:)

Hát nem a legkedvesebb fajta az tuti!Ilyen diktátor féle,szerette megmondani kinek mi a jó és a kutyát macskát kifejezetten utálta a lakásban!Csomó baci,fertőzés bla bla bla....:S Csak ha tényleg ő csinálja akkor miért?másfél éve halott,neki nem mindegy kit vagy mit hozunk ide?:S tiszta lehozó!:S:( Imádjuk az állatokat!:(

2011. máj. 31. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:
És miben halt meg? Csak mert ha gyorsan, lehet hogy nem is tudja hogy meghalt. Van olyan is, hogy az áldozat fel sem fogja, hogy halott, és még mindig azt hiszi hogy él. És ha új bérlők érkeznek, azt hiszi valami tévedés történt meg hasonlók. Ez indok lehet arra, hogy eltakarítsa az állatokat. Vagy csupán gyűlöli őket és azért. Vannak ilyen emberek is...
2011. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem gyorsan halt meg,nagyon régóta beteg volt,(azt hiszem 2 évig)szóval tudta hogy meg fog halni!Remélem nem maradt itt!:S
2011. máj. 31. 19:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne hangfelvevővel átpásztázni a házat. Fényképeket is lehetne készíteni. Sajna valószínű hogy ottmaradt. :(
2011. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!