Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ez egy jel...

Lehetséges, hogy ez egy jel volt és őt kell bevonzanom?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudtam,melyik kategóriába illene a kérdés, így először itt teszek egy próbát.

Nagyon erősen hiszek a tudatos vonzásban,abban,hogy kapunk bizonyos jeleket,amik segítenek bennünket az életünk során. Néhány nappal ezelőtt elalvás előtt "arra kértem" az égieket,hogy "mutassanak" utat, ugyanis mostanság sokat foglalkozom a szerelem témájával,egyedül vagyok egy ideje,de most már érzem,hogy szeretnék egy kapcsolatot,mert az életem minden más területe (munka,család,egészség,barátok) rendben vannak. Álmomban egy nagyon kedves, vicces, romantikus fiúval voltam egy parkban,egymás mellett sétáltunk,de éreztem azt a bizonyos vibrálást. Hatalmas barna szemei voltak,és göndör,barna haja. Tény,hogy nagyon régóta ez a típus a zsánerem,én jobban szeretem a szelíd,romantikus srácokat, és a külső is pont stimmelt. Borzasztó nagy örömmel és izgalommal keltem fel,mert kicsit olyan volt,mintha valamiféle jelzés lenne ez, hogy egy ilyen fiút "kell elképzelnem". Nagy örömmel hozzá is fogtam a vizualizáláshoz, a vonzáshoz, Rá gondoltam, személyiséget adtam neki, elképzeltem,ahogy együtt vagyunk,tudatosan megéltem az érzést,hogy ezzel is elősegítsem a vonzást.Egészen tegnapig,amikor egy barátnőm,aki nagyon nem hisz ebben, elkezdett mesélni arról,mennyit csalódott a férfiakban az eltelt időszakban,és teljesen lelombozott. Mert szerinte ilyen nincs, hogy az ember leül,elképzeli a nagy Őt,és utána magához vonzza,hiszen ha ez a képesség meglenne az emberekben,nem kéne keresgélni,randizni és csalódni,csak jönne a nagy Ő és mindenki iszonyatosan boldog lenne. Hittem abban,hogy be tudom vonzani a fiút az álmomból,de a barátnőm kitalálta,hogy szerinte hülye vagyok,amiért most tudatosan a barna szemű,göndör,barna hajú fiúkat nézem és keresem csak, a szőke zöld szeműeket pedig észre sem veszem... elkeseredtem,mert annyira beleéltem magam abba,hogy a megálmodott fiú létezik,és úton van hozzám... :(

Szerintetek érdemes folytatnom a vonzást és mindenképpen a megálmodott fiúra koncentrálnom? Vagy a barátnőm a megkeseredettsége miatt mondta azt,amit?

A válaszaitokat előre is köszönöm!


24/L


2011. jún. 9. 00:31
 1/10 anonim válasza:
59%

deédes vagy :)))

nemhiszek nagyon ebben a vonzásban, én aztmondom, hogy amit elképzelsz az neked inkább a vágyad, mint a jövendőbeli nagy ő! lehet hogy nem lesznek barna szemei, barna göndör haja, de mégis megtestesítí azt akit te megpróbálsz bevonzani :) én aztmondom, hogy nyugodtan gondolj ezekre, hisz az csak pozitívan hathat rád, és nemleszel lehangolt, ugy mint a barátnőd, ha hiszel benne, hogy eljön, elfog jönni, lehet nempont ugy ahogy megálmodtad, de ottlesz benne az álmod is;) szóval semmiképp neadd fel a reményt, de neis kötődj a barnaszemü, barnagöndör fiukhoz, ugy hogy másokat észre sem veszel, mert lehet életed lehetőségét hagyod elúszni:)

szóval csak így tovább meglesz az igazi, még ha nemis olyan lesz 1:1 ahogy azt elképzelted:)


18/F

2011. jún. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

most olvasom a Titok c. könyvet... Én próbálok is hinni, egy dologban vagyok szkeptikus; mi van azzal az állításal/mondással (nem a könyvből), hogy "az álmodozás az élet megrontója", meg, hogy nem gondoljunk arra, amit akarunk, és akkot megkapjuk... Szóval én csak ezzel vagyok összezavarodva.

Szeretnék hinni abban, amit a könyv mond, nem szó szerint, de abban mindenképp, hogy megtanuljak pozitívan gondolkodni. Én is szeretném hasonló "célra" felhasználni ezt a "képességet", mint amire Te (lehetőleg ne olvass itt véleményeket a vonzás törvényéről, mert jobban összezavar mjad, mint a barátnőd) Remélem jön majd a barnahajú herceged :))

2011. jún. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

A vonzás törvénye nem úgy működik ahogyan a legtöbben gondolják, mint pl a barátnőd. Ez nem varázslat, hogy elképzelem, aztán másnap bekopog az ajtón, vagy leszólít a buszmegállóban.

Ahhoz igen is cselekedni kell, randizni, keresgélni... Viszont a vonzás törvényét, agykontrollt (nevezhetjük sokféleképpen, de mindegyiknek ugyanaz az alapja), használva óriási támogatást kapsz föntről, "véletlen" sorozatok, megérzések formájában, minden úgy fog rendeződni, hogy elérd a célodat. De ehhez cselekedni (is) kell.

Ezt valahol így hallottam frappánsan megfogalmazva: Ne várd a csodát, hanem TEDD a csodát.

Az fog történni amiben hiszel. Ez tényleg így van de szívvel, lélekkel hinni kell benne. Sok sikert :)

25/F

2011. jún. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A vonzás nem úgy működik, hogy egy bizonyos embert/dolgot vonzol be (akit/amit akarsz). A "megfelelőt" vonzod, és ez független az akaratodtól. Ha rágörcsölsz egy konkrét személyre/dologra, és rögeszmésen ragaszkodsz hozzá, hogy be kell vonzanod, akkor semmit nem fogsz bevonzani.
2011. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye csak önbizalmat ad a placebo-hatáson keresztül.

Ne vizualizáld azt, aki kitaláltál, hanem keress aktívan! És ne ragaszkodj az elképzelt álomideálhoz, hanem legyél nyitott

2011. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Be tudod vonzani a lelki társadat, de nem szabad megszabni, hogy milyen legyen.

Azt kell kívánnod, hogy jöjjön el az az ember az életedbe, aki a lelki társad, aki hozzád illik.


Az, hogy hogy néz ki, milyen a felszínen, az nem számít.


Ha találkoztok, akkor meg fogod érezni, hogy Ő AZ!


Akármilyen, akárhogy is néz ki.


De be tudsz vonzani egy barna, göndör hajú, barna szemű fiút is, de nem biztos, hogy Ő az igazi, és nem biztos, hogy boldog leszel vele.

2011. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bevonzhatnád az írásjelek után a szóközöket. Annyira béna dolog enélkül írni.
2011. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!


Kedves utolsó,ez igazán intelligens hozzászólás volt,és a témához kapcsolódó,gratulálok.

2011. jún. 9. 13:16
 9/10 BlackSword ***** válasza:
Hogy Te mekkorát fogsz az arcodra esni... A nagy Ő ugyanolyan kaitaláció, mint a vonzás törvénye... De végül is a Te dolgod... De aztán mi lesz ha mégsem jön a nagy Ő... Ott maradsz egyedül, és azt veszed észre, hogy elszaladt melletted az élet...
2011. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
látom Blacksword te is a megkeseredettek táborát erősíted,csak azt nem értem,hogy ha ennyire nem hiszel ebben az egészben,miért kell véleményezni,és ezzel esetleg lelombozni a másikat,de tudjátok mit! Én hiszek ebben, akkor is,ha mások nem, és nyitott szívvel várom azt a fiút,akit nekem rendelt a Sors,ti meg éljetek csak a megkeseredett szürke világotokban,ahová nem engeditek be a csodákat,aztán meglátjuk,ti mennyire estek pofára.
2011. jún. 9. 18:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!