Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2013 januárjában bocsánatot...

2013 januárjában bocsánatot fognak kérni a világvégevárók és a hisztériakeltők?

Figyelt kérdés

A világ hiszékenyebb/idiótábbik része nagy várakozással tekint 2012. december 21-re. Különböző okokból: világvége, mágneses pólusváltás, spirituális felemelkedés, és egyéb nyalánkságok.

A világ józanabbik része tudja, hogy minden marad a régiben. Ebbe beletartozik mindaz a rossz, ami eddig is jelen volt a világban.


Vajon képesek lesznek önkritikát gyakorolni a csodavárók és pánikkeltők, ha mégse jön be a számításuk?

Kimondják majd azt az egyszerű magyar szót: tévedtem ?



2011. jún. 13. 14:52
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Nem tudom, de kész röhej az egész.
2011. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Úgy is ráfogják, hogy el lett számolva, vagy igenis megkezdődött a világ vége (földrengés, cunami stb. - ami eddig is volt). Sosem lesz vége enne. Én meg csak remélni tudom, hogy sok-sok világvégét fogok megélni.
2011. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt majd akkor kérdezd meg, ha tényleg ott tartunk :D Sose lehet tudni előre, hogy mi fog történni, bár ez a pánikkeltés szerintem is hülyeség, mert ha ezek közül bármelyik is bekövetkezne, úgy se lehetne ellene semmit tenni. Amúgy ez nagyban köszönhető a médiának is, hogy ennyire felkapták a dolgot.
2011. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

Könyörgöm, ezt a világvége dumát nem úgy kell érteni, hogy akkor most 2012 december 21.-én megszűnünk létezni...

Attól még hogy nem fogod látni a fizikai szemeddel a változást, ott lesz...

Bér ha hiszel benne, és utánaolvasol, akkor tudod, hogy tényleg fogsz valamit látni.

2011. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

teentitan


nem kizárólag a fizikai világvégéről beszélek, hanem arról az airy-fairy bullshitről is, amiről te beszélsz. Lásd: consciousness shift, és egyéb new age mantrák

2011. jún. 13. 15:18
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt már pár elmaradt világvége, ennek is az lesz a vége...
2011. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
2013-ban már a következő világvége miatt fognak jajveszékelni...
2011. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki nagyon fanatikos, nem fogja bevallani, hogy tévedett, hanem kitalálnak valami kifogást, mint az a pap is, aki most májusra "jósolta" a világvégét. És hiába nem történt semmi, hiába tévedett, az emberek UGYANÚGY kiállnak mellette, követik, és idióta indokokat találnak ki. Ez lesz jövőre is.
2011. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ezt a hímvesszőséget!
2011. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem fognak, mert túl magasan élnek ahhoz, hogy lássák.

Meg majd jön, hogy nem is világvége volt, hanem tudatszint váltás.

Meg nem érzékeled, de valójában volt.

Meg el lett számolva.

Meg csak kivételezetteket érint (amik nem lehetnek szkeptikusok)

2011. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!