Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez szerintetek normális,...

Ez szerintetek normális, mégis mi a fene ez, mitől kerülök ilyen állapotba?

Figyelt kérdés

Néha amikor megpróbálok elaludni, olyan mintha félig aludnék félig nem csak a szemem tudom mozgatni, mintha le lennék bénulva ( de van olyan is h alvásból ébredek ebbe az állapotba).... és néha ebben az állapotban hallucinálok de brutális dolgokat pl. vmi nyalogatja a hasam és mellkasom és nagyon csikiz, v harapdál v folytogat vmi, v egy hosszú hajú lány

a torkomra nyomja a haját és fulladok v éppen egy fej nélküli kapucnis ember közelít felémés ugrál meg csapkod ( ez volt a legrémísztőbb a szekrény felől jött és teljesen az ágyam mellé, beszartam annyi biztos :$) nagyon félelmetes és sűrűn előfordul. Más jelenségeket

is látok és érzek, de mindezt le lehet győzni: ha nagyon erősen koncentrálok akkor meg tudom mozdítani az egyik kezemet és teljesen felébredek, aztán kb 2 másodperc

és eltűnik minden képzelgés... De van amikor hiába mozdítom meg olyan álmosnak érzem magam h visszaesik a kezem és ugyanabba az állapotba kerülök.. És ebben az állapotban nagyon nehezen kapok levegőt a legtöbb ilyen esetben el kezdek ordítaní és akkor felébred rá mindenki és engem is felébreszt apám, de van amikor nem tudok ordítani se, olyankor csak az akarat erőm segítségével tudok felébredni azáltal h felemelem a kezem v egyáltalán nem ébredek fel

Ez vmi betegség v mi??

Légyszi segítsetek és komoly válaszokat kérek, köszönöm:)


2011. jún. 22. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis. Ez egy alvási rendellenesség, nem betegség, de nagyon kellemetlen. Nekem is sokszor volt régebben ilyen, mostanra már ritkább. Én csak elviseltem, igazából nem tudom, mit lehet tenni ellene. Írnak olyanokat, hogy kevesebb stressz, meg oldalt fekvés, de nekem mindegy volt, mennyit stresszelek, meg hogy fekszek. :(
2011. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaja, a fekvés nálam se számít, nagyon sz@r ez az egész
2011. jún. 22. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem is alvás paralizis (nekem még nem volt hozzá szerencsém, szerencsére). Csak kíváncsiságból: A szőke lány az csúnya, vagy szép volt. 10-es skálán hanyas? Vmint az is rosszul esett amikor nyalogadta a hasadat (esetleg mást is)? Csak kíváncsiság.
2011. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

olvasd vissza nem irtam h szőke lány nyalogat azt irtam h vmi, vagyis láthatatlan, a lány a haját nyomja a torkomba és csak a haját látom az arcát nem

és nem jó érzés h egy láthatatlan vmi nyalogat, mert lassan csinálja és kiráz tőle a hideg, főleg h nagyon csikis vagyok a hasam tájékán annak ellenére h fiú vagyok és ideges leszek mert tehetetlen vagyok a bénulástól, de minél idegesebb vok annál rosszabb

egyébként ha mást nyalogatna lehet h nem is bánnám annyira :P

2011. jún. 22. 23:12
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 22:52 vagyok

Egyébként érdekelne, hogy mennyit vagy a barátaiddal, mennyire vagy boldog egyáltalán, szoktál-e sokat stresszelni, sok horrort nézel-e?

Ha érdekel sokat haverozok, bulizok, egyáltalán nem vagyok stresszes típus, és nagyon szeretem az ijesztgetős horror filmeket, de mégsem volt még sose paralízisem. De kérlek válaszolj a kérdésemre, mert hátha van összefüggés és talán minddketten tanulhatunk. (16/F)

2011. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátaim, nem nagyon vagyok boldog, igen elég sokat stresszelek, és már évek óta tervezem az öngyilkosságot.... jelenleg pszihologushoz járok, de sz@rt se érek vele, ma érettségiztem , sikeres volt de mégsem vagyok boldog tőle, egyébként nem nézek horrorokat

Bulizni nem szoktam nagyon szorongásos vagyok, ma lesz az első "bulis" alkalmam az érettségis bankett. Egyébként h miért nincs barátom, miért stresszelek, miért vok szorongós,miért nem bulizok, és h hogyan lettem ilyen ilyeneket ne kérdezz, minden dolog egy régen megtörtént eseményre vezethető vissza, akkkor kezdődött minden, előbb önbizalom csökkenés majd pszihés betegségek, utolsó akaraterőmből mentem ezekkel orvoshoz de a pszihológus nem sokat ér sajnos...

2011. jún. 23. 11:57
 7/11 Killgun ***** válasza:
Én nem az vagyok aki kérdezte,de ez lehet a gond.Szerezz barátokat,bulizz,engedd el magad!Csökkenti majd a paralízisek számát.
2011. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tegnap 23:55 vagyok!

Dobj egy e-mailt küld el az msn vagy skype címed. Ha hiszed, ha nem én is ugyan olyan voltam mint te, nekem is a dolgaim 1 dologra tehetők vissza, de nekem sikerült túltenni magam rajta. Ha nem bízol bennem akkor csinálj egy alternatív címet. Csak segíteni akarok, te döntöd el, hogy szeretnél-e változni vagy jó ez így neked. Remélem jól döntesz! Üdv: 16/F

2011. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Küldtem egy privátot, az msn címemmel :)

Am 18:52-es "Szerezz barátokat,bulizz,engedd el magad!"

Ezt azért ajánlod mert a saját fejeddel gondolkozol, ami természetes :), viszont ha átélnéd azt amit én, tudnád h ezek megvalósítása lehetetlen...

2011. jún. 24. 10:40
 10/11 anonim válasza:
Nekem is volt ilyenem,mostanában nem.És egyre hangosabban hallottam a szívdobogásomat,nagyon ilyesztő volt.Ébren voltam már de nem tudtam megmozdulni.Olyankor van ez ha az ember agya nagyon kimerült.Túlterhelt,vagy egyszerüen kialvatlan.Ez csak egy időszak az életedben,túl leszel rajta.Egy jó könyv is ki tud kapcsolni ha szeretssz olvasni.Vagy egy kellemes film este.
2011. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!