Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt a születésünk előtt?...

Mi volt a születésünk előtt? (bővebben)

Figyelt kérdés

úgy értem hogy mi volt a lelkünkkel? egy másik testben volt,aki meghalt és most a mi testünkben van? nektek mi a véleményetek?hisztek az ilyenben?é mi lesz a lelkünkkel a halál után? :o tudom hogy nincs erre magyarázat de én csak a véleményekre vagyok kiváncsi :)

kort is írjatok pls ;) előre is köszi a válaszokat :)

L/14


2011. jún. 23. 16:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
55%

Hát hogy utána milesz majd kiderül :)

18

2011. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%
Előtte szerintem lebegünk a semmiben,olyan kellemes érzéssel.. :D Mintha nagyon sok felhő között lennénk.Utána.. hmm a nagyim azt szokta mondani egy pillangóra,hogy kísér minket az anyukája(meghalt) és szerintem ez olyan kedves.(mármint a pillangó jött velünk egy darabig.) Szeretnék én is pillangó lenni,vagy tündér. :)
2011. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
12%
nincs olyan, hogy lélek.
2011. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem másik "testben" éltünk. Persze a lelkünk nem él a testünkben, de annak részei kapcsolatban vannak testünk részeivel. Mivel halálunk után testünk részekre bomlik, hasonló dolog történik a lelkünkkel is. Mint ahogy testünk alkotórészeiből is új dolgok jönnek létre, ugyanez történik a lelkünkkel is. F/18
2011. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
100%

Élet előtti halál utáni dolgokról mindig egy példa jut eszembe, és ez mindig megnyugtat.

Két magzat beszélget.

-Szerinted van élet a születés után?


A csecsemőnek nagyon jó bent, ha egy mód lenne rá, ő sose indulna el azon a cstornán ami az ÉLETBE visz.Nem tudjuk elképzelni, hogy most az életből el akarnánk indulni egy másik csatornán(halál), mert rettegeünk attól, hogy az hova visz.De mind rettegtünk "megszületni", mert nem tudtuk hova visz, meg maga a születés fájt nekünk.Aztán megkaptuk az életet.

2011. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
18%
Szabin volt.
2011. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes kérdés, sokat gondolkozom ilyeneken. Igazából nem nagyon tudok normális választ adni, de szerintem is egy másik testben éltünk mielőtt megszülettünk. Szerintem utána is ez lesz. De ki tudja, talán tényleg csak ez az egy életünk van. De az is lehet, hogy már rengeteg volt.
2011. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
64%
szerintem sehol nem voltunk születés előtt, remélem halál után se leszünk sehol xD ezt a kis időd meg csak kibírjuk már valahogy...
2011. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

nekem születés előtt nem tom csak ennyi van bennem: sötét nagy sötétség a semmibe de ez csak egy pillanatra. sokan mondják hogy előtte más testben voltunk, de arra nem emlékezünk. én nagyon abban hiszek, hogy a halál után a jókra a menny vár Isten és Jézus mellett.

de engem is érdekel a téma, ha gondolod írj privit;)

14/l

2011. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

köszi válaszokat :)

én is remélem hogy lesz valami a halál után:S olyan rossza abba bele gpmdolni hogy meghalsz és kész vége,nincs semmii....

2011. jún. 23. 17:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!