Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Antiküthé...

Dadim kérdése:

Mi a véleményetek az Antiküthérai szerkezetről?

Figyelt kérdés

Vajon kik és mi célból készítették?


[link]


2011. júl. 6. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ókori emberek sem voltak hülyék. Valószínűleg már bírtak a mai ember mentális képességeivel. Rengeteg ókori kultúra rendelkezett komoly matematikai, geometriai és csillagászati ismeretekkel. És hogy ezeket alkalmazva megalkottak egy mechanikus "naptárt", egyáltalán nem valószínűtlen.

És mi köze ennek az ezotériához? Csak nem te is inkább időutazókra vagy földönkívüliekre gondoltál?

Szerintem egy olyan lény amely képes az időutazásra vagy az űrutazásra, nem egy ilyen "primitív" eszközt használt volna.

2011. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Miből gondolod,hogy naptár?

Ez csak egy teória.

Pontosan nem tudja senki,mire használták.

2.Azért lett ezotéria,mert a dolog származása és rendeltetése ismeretlen,illetve misztikus kicsit:)

3.Bármit mondhatsz a szerkezetre,de a "primitív" jelző nem fedi a valóságot.

2011. júl. 7. 00:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel hónapok és csillagászati szimbólumok vannak rajta, ezért valószínű, hogy egy időmérő eszköz. Mint egy többfunkciós naptár. A primitív kifejezést idézőjelbe raktam. Ezzel azt akartam kifejezni, hogy az idő és ürutazást lehetővé tevő technikai környezetben egy ilyen mechanikus eszköz primitívnek számít.
2011. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!